[S] Dron F450 z GPS i dodatkami.

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
oki188
Pierwsze koty za płoty...

Postautor: oki188 » 10 maja 2018, o 20:51

Konfiguracja:
Rama: Tarot FY-450 z podwoziem
Silniki: 4x NTM Prop Drive Series 28-26 1100kv / 252w(każdy)
Regulatory: 4x Emax Lightning BLHeli 20A Oneshot125
Kontroler: CC3D Revolution - 433MHz OPLink Modem, kompas i barometr
GPS: RadioLink M8N GPS SE100 z wbudowanym kompasem
Śmigła: 9x4.7 założone + dodatkowe 5 par nowych na zapas
Akumulatory: Redox 3300mAh 11.1v 20C oraz drugi 30c
Ładowarka: Imax RC B3 Pro Li-Po Charger

Obecnie zainstalowane oprogramowanie INAV umożliwiające latanie z GPS po wyznaczonej trasie, powrót do domu, utrzymywanie pozycji oraz wysokości lotu, Failsave i wiele innych opcji, szykowałem go do filmowania, ale jednak wolę helikoptery. Oprogramowanie nie obsługuje modułu 433MHz kontrolera więc anteny nie montowałem, bo moduł jest wyłączony . Używanie go wymaga wgrania oprogramowania Open Pilot lub innego który go obsłuży. Zainstalowane mocne oświetlenie do nocnych lotów (zielone przód - czerwone tył) oraz diody WS2812 informujące o uzbrojeniu jak i statusie pracy GPS, dwie pozostałe można dowolnie skonfigurować. Akumulatory nie katowane, twarde nie spuchnięte. Spokojnie wystarczają na 15 minut lotu każdy.
Dron obecnie przystosowany do odbiornika typu satelita Spectrum (dodaję przejściówkę). Łatwo można go przekonfigurować do odbiornika z sygnałem PPM wówczas zyskamy dodatkowy port do podłączenia np. OSD lub Log monitora. Do modelu dodaję zapasowe nowe śmigła oraz części zapasowe (jak na zdjęciu). Na życzenie zmienię konfigurację pod odbiornik PPM.
Informacyjnie podam że wyżej wymieniony zestaw jest wolny od wad jedynie w silnikach za jakiś czas trzeba wymienić łożyska 3x7x3, miałem to zrobić ale otrzymałem felerne łożyska których nawet nie montowałem. Na obecnych spokojnie jeszcze można długo latać.

Cennik:
rama + części - 70zł
silniki- 100zł
regulatory - 100zł
pakiety - 100zł
kontroler - 250zł
gps - 100zł
bec - 10zł
diody ws - 10zł
łopaty - 30zł
ładowarka - 30zł
---------------------
SUMA - 800zł

Cena za cały widoczny zestaw to 700zł + koszty wysyłki 18zł (Kurier DPD)Widoczny odbiornik spektrum nie wchodzi w skład oferty.

Możliwa zamiana za śmigłowiec Klasy 450 z osprzętem (aluminiowym ramom i KDS dziękuje ).

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Supermarket - sprzedam”