[K] Zbiornik wyrównawczy

Tu możemy dać ogłoszenie że czegoś szukamy.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
mwx
Lider forum...
Podziękował: 8 razy
Podziękowano: 121 razy

Postautor: mwx » 14 maja 2018, o 11:44

Jakiś mały, najchętniej chyba taki z Raptora.
Maciej
Latające muzeum: 600NSP Brain2, FrankenBelt CPX FBL, HS Emax X-450
Debil 380
T8FG, 9CAP
krety na JuTubach
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Podziękował: 261 razy
Podziękowano: 401 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 14 maja 2018, o 13:43

Olej to, kup ssak lynxa - są zajebiste i nie pieprzysz się z dodatkowym zbiornikiem, który wtedy jest kompletnie zbędny.
Helikoptery
Awatar użytkownika
mwx
Lider forum...

Postautor: mwx » 14 maja 2018, o 14:15

Nie podoba mi się, że z czasem ulega dezintegracji :/

Nie lubię trzymać paliwa w zbiorniku bo nitro mi paruje :D
Maciej
Debil 380
T8FG, 9CAP
krety na JuTubach
Awatar użytkownika
Artja
Olimp forum
Podziękował: 225 razy
Podziękowano: 398 razy

Postautor: Artja » 14 maja 2018, o 17:54

Dziwny człowiek, najpierw się ciska o miligramy wagi jak emeryt na promocji w lidlu, a teraz chce dokładać baniak i latać krócej, bo mniej paliwa weźmie żeby masę skompensować :mrgreen:
Mam taki zbiornik po rapciuchu, tylko nie jestem pewien czy króciec do gaźnika jeszcze w nim jest, czy gdzieś użyłem. Sprawdzę dam znać
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
mwx
Lider forum...

Postautor: mwx » 15 maja 2018, o 00:19

Nitro i tak lata za długo. Zazwyczaj wylatuję max 2/3 zbiornika więc po co lać po korek? :piwo:
Będę latał bez kabinki żeby masa się zgadzała :D
I jeszcze odkleję hologramy z łopat i będę latał na naładowanych w połowie akusach do awioniki.

A tak całkiem serio to odchudzam ogon. Po tym jak zmniejszyłem liczbę kabli i serwo od gazu z przodu to CG wypada mi za bardzo z tyłu :/

Wywaliłem już "statecznik" poziomy i zamieniłem popychacz na wungiel. Szukam dalszych pomysłów.

Zbiornik wyrównawczy miałby pomóc mi nie zarżnąć kolejnego silnika. Ewidentnie zabrakło paliwka w wężyku
Maciej
Debil 380
T8FG, 9CAP
krety na JuTubach
Awatar użytkownika
Mustaf90
Zaczyna się rozkręcać...
Podziękował: 6 razy
Podziękowano: 26 razy

Postautor: Mustaf90 » 15 maja 2018, o 21:29

mwx pisze:Zbiornik wyrównawczy miałby pomóc mi nie zarżnąć kolejnego silnika. Ewidentnie zabrakło paliwka w wężyku

A może byś takiego moda przetestował:P

YouTube

Nie testowałem (bo mam zbiorniki wyrównawcze) ale kiedyś się na to natknąłem:)
Flota: 600N Pro, 600N Super pro, Aelous 50, T-rex 450SE
Awatar użytkownika
mwx
Lider forum...

Postautor: mwx » 15 maja 2018, o 22:10

Zbiornik wysokociśnieniowy przerabiałem w combatach. Fajna opcja, ale nie nadaje się do silnika ze zwykłym gaźnikiem. Musi być "regulated", albo rzeba dodać jakąs inną stabilizację ciśnienia.
Maciej
Debil 380
T8FG, 9CAP
krety na JuTubach

Wróć do „Supermarket - kupię”