[S/Z] Blade mCP X BL, 130X i 180 CFX

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...
Posty: 201
Rejestracja: 28-03-2015
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 11 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: Psychol » 31 maja 2018, o 22:30

Sprzedam moje mikrusy. Niestety nie mam czasu nimi latać - to po pierwsze, a osiągi nie wystarczają - to po drugie. Wszystkie sprawne w stanie jak na foto. Sprzedaję z żalem bo dużo mini latałem i dużo się dzięki min nauczyłem, ale teraz mam Protosa 500 do klepania :P, więc stoją i się kurzą.

Rozważę wymianę na części do modeli MSH Protos i Protos Mini, oraz SAB 280, 380, 500 i 700. Albo inne rzeczy - jak ktoś coś ma do zaoferowania to proszę na Priv.

BLADE mCP X BL - aluminiowa tarcza i głowica, reszta stock. Kabinka i statecznik LYNX. Pakiety 4szt. Już trochę padnięte, ale 1:30 na 90% uciągną. Do tego leveler, dwa śmigiełka ogonowe, popychacze. Wszystko w pudełku z ładowarką i instrukcją. Cena 350PLN.

Obrazek

BLADE 180 CFX - wszystko w stocku. Jedne płozy w zapasie. Pakiety w super stanie, model też. Zrobione może ze 100 lotów, pakiety koło 20 cykli. Cena 450PLN.

Obrazek

BLADE 130X - jeden poskładany jak na foto, prawie cały drugi w częściach (prawie bo jednego serwa cykliki brakuje do kompletu). Do tego sporo części zapasowych i zamiennych. Części na sprzedaż oddzielnie (nie robię listy - trzeba wypaczeć coś, znaleźć w internetach daną część i jej cenę, tutaj wszystko za 1/2). Do tego sześć pakietów które są częścią całości i nie będą sprzedawane oddzielnie. Cena za całość 600PLN.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lataj nisko i powoli... tak mi mowili.
Awatar użytkownika
Psychol
Stały bywalec...
Posty: 201
Rejestracja: 28-03-2015
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 11 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: Psychol » 6 cze 2018, o 22:36

UP, wymiana na dronełka też wchodzi w grę, albo samochodzik.
Lataj nisko i powoli... tak mi mowili.

Wróć do „Supermarket - sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości