[S] Przygarnij Lamę

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
oki188
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 30
Rejestracja: 24-02-2010
Lokalizacja: Gliwice/Biłgoraj

Postautor: oki188 » 14 cze 2018, o 17:12

Ponad 4 lata temu otrzymałem Big Lame firmy Walkera od znajomego który musiał się bardzo nad nią znęcać do tego stopnia że do użytku pozostała, aparatura, regulatory, serwa, i rama główna. Po tygodniu zapadła decyzja - odbudować. Lama dostała cały nowy ogonek nową kabinkę, łopaty, wały, głowicę, podwozie oraz silniki. Nowe oryginalne części kosztowały wówczas ponad 400zł.
Można powiedzieć przeszła gruntowny remont po czym powróciła w powietrze cieszyć oczy.
Bardzo posłusznie słucha się swojego pana i jest łagodna jak baranek, chodź potrafi też pokazać pazurek.
Szybko jednak z narodzinami syna została odstawiona w kąt po czym zeszła do piwnicy na kolejne 3 lata czekając na lepsze czasy..
Kiedy półtora roku temu sobie o niej przypomniałem, zdążyła już przyzwyczaić się do nowego otoczenia obrastając nieźle kurzem. Została dokładnie wyczyszczona i zakonserwowana, otrzymała podwójna porcję jedzenia i znów cieszy się pokazując swoje loty.
Niestety nie na długo bo ostatni rok przestała na półce i nie ma kto ją zaspokoić lotami.
Dlatego apel do chętnego o przygarnięcie Lamy w cenie 250zł + (koszt wysyłki) i uratowania jej przed magazynem.

007.jpg


Dodaję do niej dwupak jedzenia w postaci akumulatorów 11.1V 1350mAh z ładowarką. Lama nie wymaga żadnego wkładu finansowego. jedyny mankament to porządnie naprawione mocowanie klapki w aparaturze (była wyrwana)

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Raptor 50SC / Spektrum DX6i

Wróć do „Supermarket - sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MarysM i 5 gości