[S] Kładzik Eachine BAT QX105 + ładowarka

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
donia
Elita forum...
Podziękował: 23 razy
Podziękowano: 43 razy

Postautor: donia » 9 lip 2018, o 06:47

Cześć,

do sprzedania Kładzik wersja z odbiornikiem Frsky o taki:
https://www.banggood.com/Eachine-BAT-QX ... rehouse=CN

oraz ładowarka z czterema pakietami o taka:
https://www.banggood.com/4X-3_7V-1S-600 ... rehouse=CN

Kładzik ma bardzo dobre recenzje i fajnie lata, ale to jednak nie moja bajka, kupiłem na próbę czy mnie wciągnie i się nie udało.

Wykonał ze cztery loty, wygląda jak wyjęty z pudełka, wszystko działa jak należy.
Ładowarka i pakiety dodatkowe nie używane wcale.

Cena 250zł z moją wysyłką paczkomatem.

pzdrv,
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
--
donia
=Wrocław=

Wróć do „Supermarket - sprzedam”