[S] Trex 500X :D

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Podziękował: 1434 razy
Podziękowano: 656 razy
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 11 lip 2018, o 11:04

A co mi tam troski, sprzedam :D

Sprzedam całość bez brajana i kabinki.
Brajana nie bo i tak za chwilę będe pewnie kupował :) No chyba, że ktoś się uprze i chce mieć wszystko super ustawione to do negocjacji...
Kabinki nie, bo choć poklejona... to jej wartość jest taka, na ile rozśmieszy posiadacza ;) Oczywiście ją dorzucę gratis, ale nie mieszajmy jej do oferty ;)

W skład wchodzi więc:
1. KIT - 167 lotów, jeden zakończony Wincentowskim kretem :D Model w pełni odbudowany, wszystko co było uszkodzone lub mogło być nadwyrężone zostało wymienione na nowe. Wyjątkiem jest:
- półka na regiel - maleńkie pęknięcie podkleiłem od spodu na epoxy. Nie widać, nie ma jak być widać bo jest od spodu od strony silnika
- jeden bok ramy miał pęłknięcie. Zamiast wymieniać na nową, wykonałem Wojtkiem MSHHeli zajebiste wzmocnienia, które zamontowane są po obu stronach. Wygląda ok i powinno być zdecydowanie mocniej niż stockowo.
2. Silnik - Align z super combo. Stan idealny.
3. Regiel - Hobbywing 100A v4 (jesli dobrze pamiętam). Ma wymienione kondensatory na lepsze i jednocześnie ręką Krecika. Więc lepiej niż nówka :P
4. Serwa - Alignowe z supercombo. Stan idealny.

Dodatkowo:
KIT ma zainstalowany upgrade tail ratio (wyniósł mnie ok 200 zeta). Jeśli ktoś będzie zainsteresowany KITem bez niego, mogę podmienić pulleya i belkę (to upgrade jest lekko skrócona) na stockowe. Ma również zamontowane większe niż stockowe łopatki Aligna - z nimi ogon radzi sobie o wiele lepiej.

Cena: skromne 1999 zł

Rozważę sprzedaż samego KITu z silnikiem.

Mam również 5 pakietów idealnie pasujących do helika (SLS 3000 6S) w idealnym stanie. Każdy po ok 25 lotów i trochę części. Do sprzedania w drugiej kolejności lub razem z helikiem (wtedy w lepsiejszych cenach).

Obrazek
Pozdrawiam, Mirek

Trex 500X - trex ratio :) | Trex 470LM - cieszy... | Oxy 2 - mały, ale wariat... | Reaktor 3D FPV - drugie życie pianki... | Lizard95 - że też mi się drona zachciało.... | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Graupner MX-20 - działa
Awatar użytkownika
mwx
Lider forum...
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 131 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 11 lip 2018, o 12:11

miruuu pisze:
Sprzedam całość bez brajana i kabinki.
Brajana nie bo i tak za chwilę będe pewnie kupował :) No chyba, że ktoś się uprze i chce mieć wszystko super ustawione to do negocjacji...

Może dorzuć opcję pośrednią: "mail z plikiem konfiguracyjnym do Braina/iKona - 150PLN"
Maciej
Latające muzeum: 600NSP Brain2, FrankenBelt CPX FBL, HS Emax X-450
Debil 380/420
T8FG, 9CAP
filmy na YouTube
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 11 lip 2018, o 12:43

Dorzucam :D
Pozdrawiam, Mirek

Trex 500X - trex ratio :) | Trex 470LM - cieszy... | Oxy 2 - mały, ale wariat... | Reaktor 3D FPV - drugie życie pianki... | Lizard95 - że też mi się drona zachciało.... | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Graupner MX-20 - działa
Awatar użytkownika
kubacki
Elita forum...
Podziękował: 55 razy
Podziękowano: 37 razy

Postautor: kubacki » 11 lip 2018, o 12:54

dobra niech będzie, jestem pierwszy w kolejce do niekupienia :swir:
Oxy 2
Oxy 4
Trex 150X
A nad wszystkim piecze sprawuje Spektrum DX9
Awatar użytkownika
mwx
Lider forum...
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 11 lip 2018, o 13:09

To trzymadełko podpór ogona na belce masz do góry nogami, czy tak ma być?
Maciej
Debil 380/420
T8FG, 9CAP
filmy na YouTube
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 11 lip 2018, o 13:32

Mam na góry nogami bo nie wiedzieć czemu do góry nogami jest bardziej opływowe dla łopaty lecącej w belkę...
Pozdrawiam, Mirek

Awatar użytkownika
mwx
Lider forum...
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 11 lip 2018, o 13:40

Wczoraj mocowałem ten element na mojej szejsecie i też zastanawiałem się nad tą konfiguracją.
Maciej
Debil 380/420
T8FG, 9CAP
filmy na YouTube
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 11 lip 2018, o 13:48

Oryginalnie od góry ostrają śrubki i wszysstko jest bardziej pod ścinacz łopat, twu, statecznik poziomy. Ja tam lubie swoje łopaty ;)
Pozdrawiam, Mirek

Wróć do „Supermarket - sprzedam”