[K] Statecznik pionowy do Miniaka

Tu możemy dać ogłoszenie że czegoś szukamy.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
tmgofer
Stały bywalec...
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 6 razy

Postautor: tmgofer » 30 lip 2018, o 12:41

j.w. może być nowy, używany, samoróbka.
Pozdrawiam,
Mateusz
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Podziękował: 1439 razy
Podziękowano: 657 razy
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 30 lip 2018, o 12:43

Jak nie masz pośpiechu to gadaj z Wojtkiem jak wróci do Polski :) Będziesz miał jaki będziesz chciał. Ja jestem mega zadowolony.
Pozdrawiam, Mirek

Trex 500X - trex ratio :) | Trex 470LM - cieszy... | Oxy 3 - nie po-byku | Oxy 2 - mały, ale wariat... | Reaktor 3D FPV - drugie życie pianki... | Lizard95 - że też mi się drona zachciało.... | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Graupner MX-20 - działa
Awatar użytkownika
tmgofer
Stały bywalec...
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 6 razy

Postautor: tmgofer » 30 lip 2018, o 13:03

rozumiem, że w tym przypadku mówimy o opcji "samoróbka"?
Pozdrawiam,
Mateusz
Awatar użytkownika
miruuu
Administrator
Podziękował: 1439 razy
Podziękowano: 657 razy
Kontaktowanie:

Postautor: miruuu » 30 lip 2018, o 13:50

tak
Pozdrawiam, Mirek

Trex 500X - trex ratio :) | Trex 470LM - cieszy... | Oxy 3 - nie po-byku | Oxy 2 - mały, ale wariat... | Reaktor 3D FPV - drugie życie pianki... | Lizard95 - że też mi się drona zachciało.... | Czesia - jeszcze tylko wyniosę choinkę i się za nią biorę... | LaTrax Rally - kazali mi kupić | Graupner MX-20 - działa
Awatar użytkownika
Bi0ly
Domownik forum...
Podziękował: 26 razy
Podziękowano: 10 razy

Postautor: Bi0ly » 30 lip 2018, o 15:05

Samoróbka wycięta na ploterze, tak że pro. Możesz mieć nawet wycięty swój nick albo co tam chcesz serduszko, banana etc. Ja w każdym razie już zamówiłem parę stateczników do swojego mini, bo oryginały mają jakąś dziwną cenę :wall:

Tu masz Wojtkowe Wyroby:
http://www.heli-team.pl/forum/viewtopic.php?f=83&t=8016
Protos mini 6s, DX6i Black.

Pozdrawiam bi0ly :)

Wróć do „Supermarket - kupię”