[S]T-rex 500 ESP fbl duży zestaw

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Luk
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 11
Rejestracja: 28-12-2018
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Luk » 29 gru 2018, o 17:19

Sprzedam t-rexa 500 ESP fbl. Helik praktycznie gotowy do lotu. Do wymiany łożysko jednokierunkowe które jest nowe w komplecie. Dodatkowo m.in. nowe łopaty align, 3 kabinki, płytka z przewodami do fbl, zebatka główna i autorotacji, wały główne, wał poprzeczny, belki ogona, zębatki i wał przeniesienia napędu, głowica flybar I wiele innych zapasowych części. Dodaje pakiet zippy widoczny na zdjęciu który wystarczy na zawisy i spokojne loty postepowe. Cena która mnie interesuje to 1500zl + 30zł wysyłka. Odbiór osobisty w Rzeszowie. Mogę sprzedać bez odbiornika spektrum AR7000 DSM2 -200zł. Dodatkowe zdjęcia prześle zainteresowanym.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Okazja?------> Kupię! :)
Awatar użytkownika
Luk
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 11
Rejestracja: 28-12-2018
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Luk » 13 sty 2019, o 19:27

Aktualne
Okazja?------> Kupię! :)

Wróć do „Supermarket - sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości