[S] Mocowania Heli do ściany - custom

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
kamas
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 68
Rejestracja: 08-06-2017
Lokalizacja: Poznań / Czmoń
Podziękował: 3 razy

Postautor: kamas » 9 sty 2019, o 22:49

Hejka, ostatnio wpadłem na pomysł jak uzyskać trochę miejsca w modelarni i pomontowac modele na ścianę. Założenie było aby model można bylo szybko zdjąć. I tak narysowałem i wydrukowalem szybkie i wygodne w użyciu mocowania do Trexa 500 i Tarota 450. Modele wiszą już 2 tygodnie i są fajnie wyeksponowane. No i da się je ściągnąć w kilka sekund wyciągając "zawleczke".

Tyle tytułem wstępu. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany dajcie info. Wrzuce jakieś sensowniejsze fotki oraz rysunki 3d jak to wyglada. Myślę że nie byłoby problemu aby zmodyfikować uchwyty indywidualnie do innego rozstawu podwozia. Mogę też dodać indywidualny napis dla chętnych 8-)

Wydruk jest z PLA, wytrzymałość ma wystarczajacą. Cena, myślę że 25pln za zestaw, czyli dół, góra i zawleczka.

A tak to wygląda

Obrazek
T-REX 500CF; QAV250; TZAGI 1.2m; 2xKyosho Inferno Neo 1:8 Nitro; Tarot 450 Dfc; 2x Kyosho Kobra 1:10

Wróć do „Supermarket - sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości