[S] serwa Tower pro 5szt

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Podziękował: 288 razy
Podziękowano: 426 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 13 lut 2019, o 21:35

Artja pisze:...nastawiania kulasa

Tu tez słownik?
Helikoptery
Awatar użytkownika
gcze
Zaczyna się rozkręcać...
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 1 raz

Postautor: gcze » 13 lut 2019, o 21:59

Kurcze wychodzi na to, że trzeba wystawiać graty w zaporowych cenach. To gwarantuje podbijanie tematu i ogłoszenie na pierwszym miejscu przez dłuższy czas ;-)
XK K110 | Mini Titan | jumper T12
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Podziękował: 288 razy
Podziękowano: 426 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 13 lut 2019, o 22:09

albo robić "literówki" kulasa -> kutasa

Ale generalnie dobrze kombinujesz :)
Helikoptery
Awatar użytkownika
dawo
Elita forum...
Podziękował: 19 razy
Podziękowano: 30 razy

Postautor: dawo » 13 lut 2019, o 22:50

Aa właśnie serwa - nie biorę.
1x450,V922, Protos mini, Protos 380, Protos 500,Trex 600, 2xCombat, FunCub, EFX racer, Extra 300, Katana mini, Skrzydło, 2xF16, quad 250 i QX 90, Hyper Bipe, Hawk EDF, Rad Jet, Akrobat Halowy,Bolt z Mavimodels, Himoto on Road, DX7S :)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Podziękował: 722 razy
Podziękowano: 494 razy

Postautor: aikus » 13 lut 2019, o 22:51

Wy się wszyscy w końcu musi cię blać nauczyć Mówić te posty a nie je pisać.
I wtedy nic nie będzie bolało ani autokorekta ani słownik ani nic. Będzie pięknie i seksownie. I do tego bezboleśnie będziecie sobie mówić na tabletach na telefonach i blać nawet na zegarkach naręcznych.
Owszem nadal się będzie zdarzało że Google coś źle zrozumie ale to będzie zupełnie inne złe zrozumienie. I zupełnie inny rodzaj zabawność i.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 13 lut 2019, o 22:52

A serwami się spóźniłeś już ja nie wziąłem.
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Podziękował: 191 razy
Podziękowano: 66 razy

Postautor: omcKrecik » 13 lut 2019, o 23:12

aikus pisze:[...] I zupełnie inny rodzaj zabawność i.

... i co ? :dk:
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 13 lut 2019, o 23:16

Oooo właśnie. Taki.
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Podziękował: 191 razy
Podziękowano: 66 razy

Postautor: omcKrecik » 13 lut 2019, o 23:20

Aha :?
Może i ja bym tych serw nie brał ? Póki kolejka krótka jeszcze...
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
Artja
Olimp forum
Podziękował: 246 razy
Podziękowano: 419 razy

Postautor: Artja » 13 lut 2019, o 23:33

aikus pisze:Wy się wszyscy w końcu musi cię blać nauczyć Mówić te posty a nie je pisać.
I wtedy nic nie będzie bolało ani autokorekta ani słownik ani nic. Będzie pięknie i seksownie. I do tego bezboleśnie będziecie sobie mówić na tabletach na telefonach i blać nawet na zegarkach naręcznych.
Owszem nadal się będzie zdarzało że Google coś źle zrozumie ale to będzie zupełnie inne złe zrozumienie. I zupełnie inny rodzaj zabawność i.

Jak to sobie wyobrażasz? Mam w tramwaju szeptac w mankiet te wszystkie sprosne rzeczy o piroflipach i mówić haha żeby googiel smaila wstawił?
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec

Postautor: aikus » 14 lut 2019, o 00:04

Nie no niektóre trudne rzeczy trzeba niestety wklikać.
I - fakt - raczej trzeba być w pewnym przynajmniej odosobnieniu albo przynajmniej w oswojonym otoczeniu które nie będzie się czuło zagrożone obecnością czubka gadającego w dziwnym języku do telefonu i nie otrzymującego ani nawet nie oczekującego żadnych odpowiedzi.
Aaaczkolwiek ... na ulicy taki widok ludzi którzy mówią SMSy to już powoli normalka.
Widać to po tym, że trzymają telefon jak walkie-talkie a nie jak telefon kiedy do niego mówią ;)
W domu - luz, TZ co myśli to myśli, ale raczej powinna wiedzieć i nic nie mówić. Jeśli się będzie wrtącać - googiel niestety może usłyszeć za dużo i napisać bzdury.
(Czytałem ostatnio o gościu który składał teściom życzenia świąteczne a chwilę wcześniej skarżył się żonie, ze coś śmierdzi w domu. Nieświadomie wysłał smsa: "Wam zdrowia zdrowia i jeszcze raz kot nasrał zdrowia")
Praca - no cóż... U mnie zero problemu.
Jak ktoś pracuje jako szatniarz, sprzedawca na kasie, lekarz, policjant, albo ... nie wiem no ... No są zawody gdzie to może być pewnym problemem, ale...
... zawsze można sobie wyjść do kibla. Nawet jeśli sama kabina nie jest dźwiękoszczelna - te dźwięki które się z niej wydostają - nigdy nie powinny przekroczyć murów kibla.
...
I tak bym to widział.
Awatar użytkownika
Artja
Olimp forum
Podziękował: 246 razy
Podziękowano: 419 razy

Postautor: Artja » 14 lut 2019, o 02:31

Słyszałem że są takie myki że telefon gada przychodzące esemesy. I co wtedy zrobi ten gadająco piszący sąftuer? Przeczyta mi dialog z bieżącej rozmowy?

Siema latasz?
Jo piriflipy nakurwiam
Jak piriflipy jelopie jak sesemesy piszesz?
HA HA* pisze bo gadam i latam
Unrecognized disturbances and interferences. Please fuck off. System halted**

*) zaśmiał się SMIERC z dowcipu losu, jeszcze nie tym razem, dziś tylko jebne lopatami o glebę, bo wiem że to bardziej zaboli niż jakby po dupie dostał. Jak latasz to nie gadaj bo wykraczesz HEHE

**) to na wypadek gdybyś miał ten gadający myk. Hihi
Pozdrawiam,
Jacek

Wróć do „Supermarket - sprzedam”