Mikado - Logo 200

Trala la - czeka na opis Mirkaa
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Podziękował: 29 razy
Podziękowano: 344 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 29 kwie 2020, o 16:45

Hehe. Ostatnio otworzyłem rano drzwi kurierowi. Miał przesyłkę za pobraniem dla mojej żony - gówno z nadgryzionym jabłkiem w białym papierku.
Myślałem że się przewrócę jak wyrecytował kwotę. Życie przeleciało mi przed oczami, widok mnie głodującego, w obdartych ciuchach, spragnionego, a na koniec zobaczyłem takiego spoconego grubasa w białych trampkach i czarnym golfie, siedzącego na kupie złota ze spasionym kotem na kolanach, śmiejącego się z frajerów ślepo podążających za kretyńską modą na telefon z odpowiednim logo.

A potem przeliczyłem to na heliki i w sumie mi przeszło. One też są bez sensu i też kasuje się je w ułamek sekundy (nowe gejfony mają kruche wystające szkło z tyłu i z przodu, żeby podwoić szanse na nieopłacalną naprawę przy upadku)
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Podziękował: 907 razy
Podziękowano: 649 razy

Postautor: aikus » 29 kwie 2020, o 17:22

mwx pisze:
A potem przeliczyłem to na heliki i w sumie mi przeszło.

Otóż to i dlatego ja się generalnie nie przypierdalam do tych co maja ajfony... dopóki oni nie przypierdalają się do mnie.
Jeszcze jak potrafią powiedzieć otwarcie, że po prostu chcą to mieć, to luz, ale jak mnie próbują indoktrynować o wyższości tego nad resztą świata to mi się robi "fury_mode_on" ...
... i to jest jeden z tych momentów w których utwierdzam się w przekonaniu, że nie powinienem nigdy mieć pozwolenia na broń.

Bo ja im nie mówię, że moje heliki są lepsze niż ich szachy.
No dobra, czasem może i mówię.
Ale ja w odróżnieniu od nich mam rację.
_killer _killer _killer

Wróć do „Mikado”