Widzę że trochę się pozmieniało odkąd tu zaglądałem i z Bąkowa zrobiła się Świdnica. Też dobrze, więc pozwoliłem się dopisać i puścić przelew - mam nadzieję że nie za późno

. Celuje w sobotę rano (jeszcze nie wiem czy sam, czy z młodszym pokoleniem).