Ja mam duuuużo części do X3, mogę puścić za 50% ceny z arthobby. Większość nowe. Beli, paski, zębatki, ramy, tarcze, głowice trzyłopatowe, upgrady aluminiowe. Co tylko chcesz chyba. Jak chcesz foto to będziesz musiał kilka dni poczekać bo robię remamęt i jest pierdolnik na warsztacie XD Ewentualnie ...