Strefahobby.pl

Sklepy znane i polecane, organizacja zakupów zbiorowych. Napotykane problemy i jak sobie z nimi poradzić.
kostek136
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 32
Rejestracja: 18-07-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 3 razy

Postautor: kostek136 » 17 wrz 2010, o 21:45

Beier pisze:Strefa z tego co mi wiadomo, i jest to informacja z pierwszej ręki, ma zamiar wycofać się ze spalin bo "nie schodzą". Trochę obciach - sklep modelarski, który chce się liczyć na rynku powinien mieć w ofercie spaliny. Rozumiem, że jak gacie po tacie by schodziły to też by były w ofercie SH?



Ty jak taka jakas stara plotkara, pierwsze słysze o rezygnacji SH ze splin nawet nie ma żadnej wyprzedazy na ich stronie http://www.strefahobby.pl/wyprzedaze-c- ... =1&sort=1a

ps. jak lubisz spliny to będziesz miał okazję kupić w cenie wyprzedażowej jak faktycznie masz info z pierwszej ręki :mrgreen:

jedna wielka prowokacja by rozkręcić forum a nie tam info z pierwszej ręki :D
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2010, o 21:50 przez kostek136, łącznie zmieniany 1 raz.
kostek136
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 32
Rejestracja: 18-07-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 3 razy

Postautor: kostek136 » 17 wrz 2010, o 21:46

Jest tylko zwykła promocja
tak samo jak na ELEKTRYKA 550

http://www.strefahobby.pl/trex-550e-com ... -3479.html
Awatar użytkownika
Beier
Stały bywalec...
Posty: 108
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Beier » 17 wrz 2010, o 22:25

kostek136 pisze:
Beier pisze:Strefa z tego co mi wiadomo, i jest to informacja z pierwszej ręki, ma zamiar wycofać się ze spalin bo "nie schodzą". Trochę obciach - sklep modelarski, który chce się liczyć na rynku powinien mieć w ofercie spaliny. Rozumiem, że jak gacie po tacie by schodziły to też by były w ofercie SH?



Ty jak taka jakas stara plotkara, pierwsze słysze o rezygnacji SH ze splin nawet nie ma żadnej wyprzedazy na ich stronie http://www.strefahobby.pl/wyprzedaze-c- ... =1&sort=1a

ps. jak lubisz spliny to będziesz miał okazję kupić w cenie wyprzedażowej jak faktycznie masz info z pierwszej ręki :mrgreen:

jedna wielka prowokacja by rozkręcić forum a nie tam info z pierwszej ręki :D

Info z pierwszej ręki jest bo rozmawiałem z panem R.A. gdyż chciałem kupić kit 600 Nitro LE ale nie mieli jej na stanie - usłyszałem, że nie będą mieć gdyż im nie schodzą i przestawiają się na elektryki.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2010, o 07:52 przez Beier, łącznie zmieniany 1 raz.
T-Rex 700 Nitro LE
DX7
kostek136
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 32
Rejestracja: 18-07-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 3 razy

Postautor: kostek136 » 17 wrz 2010, o 22:39

No to już wie że zrozumiałeś źle Pana R.A bo miał pewnie na myśli model klasy 600 a nie 700. A twoja plotka zabrzmiała że rezygnują całkowicie ze spalin. ;)
Awatar użytkownika
Gmeracz
Lider forum...
Posty: 2203
Rejestracja: 16-03-2010
Lokalizacja: UE
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 206 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Gmeracz » 18 wrz 2010, o 00:33

Beier pisze:[Kolego z tą plotkarą to sobie daruj!...Żal dupę ściska!

Beier, daj spokój... Z uśmiechem proszę ;) To było lekko jajeczne, nikt ci nie przycinał.
Fajnie, że tu możemy sobie trochę odpocząć od codzienności i czasem też pożartować nawzajem. Uwierz, że admini tego forum dawno by mnie wykopali gdyby nie ich poczucie humoru :) :) Jednego miałem przelecieć, a drugiemu muszę postawić browca żeby się uspokoił :rotfl: :rotfl: :rotfl: ...

Rozumiem, czasem przenosimy nawyki z innych forum, albo ktoś ma zły dzień. Na szczęście na EP mamy "dyskretnie obserwowaną, ale" wciąż demokratyczną swobodę. Życzę dużo uśmiechu ;)
Od śmigła... Sławek
http://www.youtube.com/user/Vipcioo
Awatar użytkownika
Beier
Stały bywalec...
Posty: 108
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Beier » 18 wrz 2010, o 07:55

kostek136 pisze:No to już wie że zrozumiałeś źle Pana R.A bo miał pewnie na myśli model klasy 600 a nie 700. A twoja plotka zabrzmiała że rezygnują całkowicie ze spalin. ;)

Możliwe... Jednak z jego wypowiedzi zrozumiałem, że nie tylko o 600-tki chodzi.
T-Rex 700 Nitro LE
DX7
kostek136
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 32
Rejestracja: 18-07-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 3 razy

Postautor: kostek136 » 18 wrz 2010, o 08:37

Fakt SH robi czasami nie potrzebne kroki i sami sobie tym szkodzą, na przykład ten Club Aign to moim zdaniem nie było potrzebne ale z drugiej strony SH chciała po prostu jakoś zjednoczyć do siebie miłośników modeli Align, ale zapomniała że w Polsce też latają ludzie innymi modelami. Mnie tez to się nie podobało ale raczej starałem się nie wzbudzać nie potrzebnych awantur na ten temat bo to nie było sensu.
Nie trzymam strony SH bo nie mam po co nawet nie posiadam ani jednego modelu Align i raczej nie będę posiadać ze względu na ceny czesci, bo są modele co latają tak samo a części są o minimum 30% taniej. Ale zaś używam elektronikę tej firmy bo jest tania dlatego ją posiadam.
Nawiązując do tego tematu to myślę ze temat jest nie potrzebny na temat SH bo sami sobie szkodzimy. Nie pamiętacie jakie ceny były zanim SH powstała w Polsce ?? Ja dobrze pamiętam bo posiadałem Rexa 500 i Rexa 700 i za te dwa modele wtedy dałem tyle że teraz w SH miałbym po dwa takie modele a nie po jednym, i to że ceny spadły to i wyłącznie zasługa SH bo do dziś sklep MM zdzierał by z nas kasę. Wiec Ci którzy nie lubią tej firmy to maja prawa ale darujcie się nie potrzebnych awantur robić, bo tak jak wspomniałem sami sobie szkodzimy.
Awatar użytkownika
Luke Skywalker
Administrator
Posty: 515
Rejestracja: 21-02-2010
Podziękował: 53 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Luke Skywalker » 18 wrz 2010, o 09:19

kostek136 pisze:Fakt SH robi czasami nie potrzebne kroki i sami sobie tym szkodzą, na przykład ten Club Aign to moim zdaniem nie było potrzebne ale z drugiej strony SH chciała po prostu jakoś zjednoczyć do siebie miłośników modeli Align, ale zapomniała że w Polsce też latają ludzie innymi modelami.

Nie chciałbym się wypowiadać w imieniu SH, broń Boże, ale moim zdaniem Klub Aligna to po prostu program lojalnościowy mający skupić wokół sklepu Klientów. Dane osobowe, rabaty, upominki - klasyka, nic odkrywczego. Niestety, "idei wyższych" tak naprawdę nie ma... I BARDZO DOBRZE! W biznesie chodzi o pieniądze a nie o działalność społeczno - socjalną :dk: Podkreślam jeszcze raz, że jest to wyłącznie moja subiektywna opinia.
kostek136 pisze:Nawiązując do tego tematu to myślę ze temat jest nie potrzebny na temat SH bo sami sobie szkodzimy. Nie pamiętacie jakie ceny były zanim SH powstała w Polsce ?? Ja dobrze pamiętam bo posiadałem Rexa 500 i Rexa 700 i za te dwa modele wtedy dałem tyle że teraz w SH miałbym po dwa takie modele a nie po jednym, i to że ceny spadły to i wyłącznie zasługa SH bo do dziś sklep MM zdzierał by z nas kasę. Wiec Ci którzy nie lubią tej firmy to maja prawa ale darujcie się nie potrzebnych awantur robić, bo tak jak wspomniałem sami sobie szkodzimy.

Oooo nie.. Do żadnej awantury tu nie dojdzie, zapewniam :thumb: Dopóki spokojnie dyskutujemy - w to mi graj. I dział odpowiedni, i temat ciekawy... A jeszcze jak Gmerasiu coś przywali, to w ogóle sympatycznie się robi :mrgreen:

Have fun!
Luke
Outrage 550 ("Youngtimer")
JR DSX7

Drodzy Forumowicze! Ortografia nie gryzie!
Awatar użytkownika
jedrus
Elita forum...
Posty: 599
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 69 razy
Podziękowano: 63 razy

Postautor: jedrus » 20 wrz 2010, o 19:38

Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3708
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 20 wrz 2010, o 19:50



no tak nie do końca: "Ten towar właśnie się nam skoczył. Prosimy - wybierz inny produkt. "

Obrazek
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
jedrus
Elita forum...
Posty: 599
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 69 razy
Podziękowano: 63 razy

Postautor: jedrus » 20 wrz 2010, o 20:16

fakstycznie - są ale nie ma :gas:
Awatar użytkownika
edek
Elita forum...
Posty: 582
Rejestracja: 25-02-2010
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 44 razy

Postautor: edek » 20 wrz 2010, o 20:25

:lol:
exTeam Gaui
Awatar użytkownika
PiotrS
Olimp forum
Posty: 3786
Rejestracja: 19-06-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 161 razy
Podziękowano: 238 razy
Kontaktowanie:

Postautor: PiotrS » 27 wrz 2011, o 09:48

Dziś w nocy Strefa podniosła ceny na części. Niektórych części nawet do 50%.
Dla przypomnienia USD wzrósł w ostatnich tygodniach o ok. 20%.

W innych sklepach jeszcze ceny "stare". Może warto uzupełnić zapasy?
XLPower i Protos rc-heli.pl
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3708
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 27 wrz 2011, o 11:02

PiotrS pisze:Dziś w nocy Strefa podniosła ceny na części. Niektórych części nawet do 50%.
Dla przypomnienia USD wzrósł w ostatnich tygodniach o ok. 20%.

W innych sklepach jeszcze ceny "stare". Może warto uzupełnić zapasy?

Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że nagle te części "się skończyły" a za tydzień będą "nowe" po nowych cenach...

Co do Strefy... cóż to jest biznes a nie instytucja charytatywna... Na szczęście jest wolny rynek i może pojawi się ktoś nowy z lepszymi (rozsądniejszymi) cenami.
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
miszcz_waw
Elita forum...
Posty: 577
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 79 razy

Postautor: miszcz_waw » 27 wrz 2011, o 11:49

Będąc ostatnio w Polsce kupiłem u nich kilka części i z cen byłem zadowolony szczególnie jak odniosę je do moich lokalnych sklepów i cen w nich panujących. Konkurencja w Warszawie jest spora więc albo idź do innych albo poczekaj chwile bo zapewne za kilka dni będzie wielka promocja -30/-50%.
Piotrek
Awatar użytkownika
PiotrS
Olimp forum
Posty: 3786
Rejestracja: 19-06-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 161 razy
Podziękowano: 238 razy
Kontaktowanie:

Postautor: PiotrS » 27 wrz 2011, o 12:13

Ceny przed podwyżką faktycznie było bardzo OK. Szukałem w innych krajach oryginalnych części Aligna, ale ceny SH były atrakcyjne. Tym bardziej, że tuż pod nosem. Po podwyżce już nie jest to takie oczywiste.

Jak na razie zrobiłem zakupy w innym (polskim) sklepie. Będę miał na jakiś czas.
XLPower i Protos rc-heli.pl
P_iotrek
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 17
Rejestracja: 17-06-2011
Podziękowano: 4 razy

Postautor: P_iotrek » 28 wrz 2011, o 14:10

Rzeczywiście ceny w SH teraz odstraszają , średnio 10 zł drożej na jednej części niż u konkurencji.

Wróć do „Zakupy nie tylko za waluty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości