[Model redukcyjny] MAN/Schlingmann Varus HLF20 4x4 w skali 1:24 by Zborecque

Miło patrzeć, trudniej zrobić...
Awatar użytkownika
zborecque
Lider forum...
Posty: 1503
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 100 razy
Podziękowano: 111 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 8 lut 2020, o 17:07

mikegsx400 pisze:Sterylny bardzo, zwłaszcza wąż na szpuli.
(Tak wiem, że miał być taki czysty, bo często myją itd :D , ale wąż moim zdaniem do poprawy)
Ale poza tym bajer.
Zazdroszczę (ilości wolnego czasu) :D
Kurcze, no mnie też ten wąż nieco wkurza. Spróbuję go nieco pobrudzić. Moje washe są chwilowo u mojego taty, więc to musi poczekać, chyba że coś się da porobić moimi kredkami do efektów metalicznych, ale na błyszczących powierzchniach działają słabo :(

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC | 2x TAROT 450 | 4x QUAD RACER | 2x ESA COMBAT more at my profile on ZBRC
Awatar użytkownika
zborecque
Lider forum...
Posty: 1503
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 100 razy
Podziękowano: 111 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 9 lut 2020, o 19:25

Schlingmann w zasadzie już ukończony, stoi dumnie już w witrynce z resztą modeli:

varus_01.jpg


Nie nanoszę na razie weatheringu - bo chcę się nacieszyć modelem takim jaki jest. Więcej (i widok 360) na mojej stronce: o tutaj.

Trochę brudu naniosę jak zabiorę się za koparkę, ale tą umieszczę w osobnym wątku (chociaż postaram się pamiętać, aby pisać w niej, że i tutaj coś się zmieniło i podlinkować w razie czego). Nie wiem jednak czy się jeszcze w tym sezonie za nią zabiorę. Niby wszystko mam na warsztacie: model, washe, farby, aero, kleje, narzędzia, nawet wycinaczkę do styropianu, żeby zrobić mini-dioramę (chociaż nie mam styropianu, ale klocek 40x40x20 dostać gdzieś to nie problem chyba). Ale jakoś tak chyba już mam ochotę odpocząć od redukcji i wrócić trochę do RC (za chwilę w zasadzie wiosna). Nie wiem czy nie odłożę koparki na jesień. No chyba, że pogoda latem będzie tak do dupy, że zamiast latania wejdzie mi faza na klejenie :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC | 2x TAROT 450 | 4x QUAD RACER | 2x ESA COMBAT more at my profile on ZBRC
Awatar użytkownika
zborecque
Lider forum...
Posty: 1503
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 100 razy
Podziękowano: 111 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 26 mar 2022, o 13:35

Tak jak obiecałem - wklejam tutaj info, że koparka w końcu doszła do skutku i można ją obejrzeć w osobnym wątku na forum, o tutaj :-)

Hitachi - 2022.03.08 - 10.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC | 2x TAROT 450 | 4x QUAD RACER | 2x ESA COMBAT more at my profile on ZBRC

Wróć do „Makiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron