[K] model od 270 do 550

Tu możemy dać ogłoszenie że czegoś szukamy.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
Bugaj
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!

Postautor: Bugaj » 18 cze 2022, o 13:18

Witam ponownie zakładam temat , niestety Osa się odmyślił i nie sprzedaję swojego modelu .
Dlatego nadal szukam helikopter od 270 do 550
Mam swoją aparaturę Spectrum Dx8 i kilka pakietów 6s 1450
I pod to chciałbym kupić model , ale jeśli będzie to model większy niż 360 to oczywiście jestem świadomy zmiany lub dokupienia pakietów lipo pod dany model
Interesuje mnie model z wszystkim silnik serva regiel odbiornik nadajnik brain. Może być nowy używany byle sprawny ... Pozdrawiam Wszystkich i proszę o oferty ;)
Blade 360 cfx by RAFULES
Bully 2 Moa Crawler competition
Agile 7.2
Awatar użytkownika
Osa
Elita forum...
Podziękował: 23 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: Osa » 18 cze 2022, o 13:47

Się odmyslił i przy okazji przełamał.
Na tyle skutecznie, że lądowałem autorotacyjnie i na tyle dobrze, że model po wymianie orczyka serwa ogonowego będzie zdatny do lotu.
Już się go nie boję...

Wysłane z mojego M2103K19G przy użyciu Tapatalka
ALZRC X360/ Taranis Q X7
Pozdrawiam Adam
Awatar użytkownika
kwiatek
Elita forum...
Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 18 razy

Postautor: kwiatek » 18 cze 2022, o 13:50

I tak trzymać Adam Brawo Ty
OMP m1,xl 550,T-Rex 700N taranis x lite pro
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Podziękował: 102 razy
Podziękowano: 58 razy

Postautor: kubacki » 18 cze 2022, o 18:23

Wez Xla 380 od Mirka i będziesz pan zadowolony, akurat twoje pakiety Jak znalazl do niego
OMP M2 Explore
OMP M2 V2
XL Protos 380
Spektrum NX10
Awatar użytkownika
pkali
Lider forum...
Podziękował: 155 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: pkali » 18 cze 2022, o 19:01

Za późno, ja go biorę :)

Wysłane z mojego IN2015 przy użyciu Tapatalka
XLPower 520, protos 380, xl380, protos mini, gaui MX3, oxy2, omphobby M2, omphobby M1

Wróć do „Supermarket - kupię”