(K) Kupię częsci do goblina 700

Tu możemy dać ogłoszenie że czegoś szukamy.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [K], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Podziękował: 41 razy
Podziękowano: 536 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 23 sty 2023, o 23:30

Koło pasowe (H0104-S) czyli na wąski pasek i standardowy wałek (nie stopniowany) mam i mógłbym się z nim rozstać.
Ale raczej tylko to z tej listy.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2023, o 23:58 przez mwx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 23 sty 2023, o 23:48

Psychol pisze:Może trzeci typ masz od tego pierdzącego? Bo do elektryka jest wąski wasek na jednego one way'a i szeroki na 2 one way'e.

Zerknij tu: https://heli-shop.com/High-Performance- ... ck-Thunder

To jest trzeci typ (H1117-S). Owszem, mam coś podobnego w nitro, ale na wąski pasek (H0766-S - czwarty rodzaj :) )
Awatar użytkownika
Psychol
Domownik forum...
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 32 razy

Postautor: Psychol » 24 sty 2023, o 10:32

O, to tego nie widziałem... może jakbym cisnął 12kW setup to bym potrzebował gigantycznego podwójnego onewaya. Swoją drogą dziwne że go nie dawali do Speeda jako standard.
Lataj nisko i powoli... tak mi mowili.
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 24 sty 2023, o 10:41

Tu jest jedno duże łożycho zamiast dwóch małych. W nitro te małe nie dają rady, ale podejrzewam że to głównie ze względu na "skokowy" charakter pracy silnika. To duże łożysko ma dość spore opory pracy ale w nitrusie to nie robi większej różnicy bo OWB zabezpiecza właściwie tylko silnik przed overspeedem. W autosie sprzęgło odśrodkowe rozpina napęd i obraca się luźno.

Nie wiem co trzeba wetknąć w elektryka żeby zwykłe podwójne nie wystarczyło, ale najwyraźniej da się je pokonać :P
Awatar użytkownika
lejek
Pierwsze koty za płoty...
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: lejek » 24 sty 2023, o 19:03

mwx wysłałem pw

Wróć do „Supermarket - kupię”