Mikado - Logo 200

Trala la - czeka na opis Mirkaa
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7200
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 22 paź 2020, o 11:46

Mam na myśli to że tak bardzo nikt nie chciał go kupić ze sklepu w PL że mogłeś przechwycić nowego kita TT700 za cenę poniżej kosztu jednego serwa.

Z Francuskim koneserem miałeś szczęście graniczące z cudem - część ze sporej zarobionej sumki powinieneś dać na tacę nawet jak nie uczęszczasz :vhappy:
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 22 paź 2020, o 11:59

mwx pisze:ThunderTiger niszą?
15 lat temu raczej nie było popularniejszego helika na Globie niż Raptor 30/50.


Otóż właśnie - 15 lat temu.
Ale - fakt, racja, pogorszyło się - to nie jest tak, że nic się nie zmieniło.
No to tylko potwierdza moją teorię: starzy wielcy wspaniali sie wykruszają.


mwx pisze:Dopiero jak pojawił się droższy ale jednak nowocześniejszy T-rex 600 to Rapcie zaczęły znikać.


Prawda! Osobiście znam przypadek pilota, który jak się przesiadł z Rapciucha na Nitrusia, to do Rapciucha już nie wrócił, a Nitrusiem lata do dziś.

mwx pisze:Co do Logo mam dość prostą teorię - Niemcy są bardzo patriotycznie nastawieni do zakupów. [ciach] Na dodatek zrobili na prawdę wygodny do trzymania nadajnik - tego nikt jakoś nie może przebić.


A z tym się ni wujca nie zgodzę.
Pewnie to kwestia przyzwyczajnie ale:
- nigdy nie miałem w rękach wygodniejszego nadajnika niż Graupner.
- Vcontrola miałem przez chwilę w rękach i sprawiał mi wrażenie aparaturki do drona za 200 złotych... Taki jakiś malutki był. Albo FlySky - o, coś takiego.
To jest pewnie w jakimś stopniu kwestia przyzwyczajenia, ale chyba bardziej kwestia preferencji, które są mocno osobnicze, bo, co warto nadmienić - nie mam jakichś nie wiadomo jak wielkich dłoni, mam tylko długie palce, jak najbardziej istnieją aparatury, które są dla mnie za duże i tutaj łapią się właśnie wspomniane przez Kule Horusy i Spektrumy, oraz pierwszy Taranis którego miałem prawie rok.
Tym nie mniej, w żadnych z tych przypadków nie była to cecha aparatury, która miała głos decydujący ani na TAK ani na NIE.
...
No ale ...z Graupnerem się polubiłem. I Grapuner jest zarówno wygodny jak i funkcjonalnie mi odpowiada.
Awatar użytkownika
Clad
Elita forum...
Posty: 838
Rejestracja: 16-06-2019
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 93 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: Clad » 22 paź 2020, o 13:59

mwx pisze:Z Francuskim koneserem miałeś szczęście graniczące z cudem - część ze sporej zarobionej sumki powinieneś dać na tacę nawet jak nie uczęszczasz :vhappy:

Część zarobionej sumy przeznacze na walkę z covid19 _szampan :grin2:
Alzrc x360, T-rex 550E, T-rex 600E, Aurora 9X

Wróć do „Mikado”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron