Heli Piknik - Wincentów 2021 11-13 czerwiec + lista gości

Zawody (nie tylko miłosne), większe spotkania, pokazy, targi lotnicze, wydarzenia.

Moderator: Kowal

Awatar użytkownika
angry trex
Elita forum...
Posty: 563
Rejestracja: 24-05-2016
Lokalizacja: Swaj - beverly hills Poznania
Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 28 razy

Postautor: angry trex » 13 cze 2021, o 19:53

Ehh Carson był, mialem sie skoncentrować która to facjata, pewno rozmawialiśmy a i tak nie wiem jak waść wyglądasz. Zero koncentracji, może przemęczenie podróżą. Nie dosyć że byłem jakiś rozbity, to jeszcze rozbiłem dziś rano 700te Goblina. Ale przynajmnien wszyscy którzy byli w Niedziele o 10tej w Wincentowie, zapamiętają dzieki spektakularnemu kretowi, który to Sławol z Poznania.
Pozdrawiam, Sławol

Urodzony by latać...
zmuszony do pracy.

.................................
Likwidacja hobby
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7200
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 13 cze 2021, o 20:18

Szkoda że konkurs nie wypalił bo mielibyśmy chyba pierwsze Gaui w Poznaniu.
Awatar użytkownika
Bi0ly
czyt. Bajlandżaj
Posty: 1141
Rejestracja: 09-12-2014
Lokalizacja: Krosno
Podziękował: 36 razy
Podziękowano: 38 razy

Postautor: Bi0ly » 13 cze 2021, o 20:45

angry trex pisze:Ehh Carson był, mialem sie skoncentrować która to facjata, pewno rozmawialiśmy a i tak nie wiem jak waść wyglądasz. Zero koncentracji, może przemęczenie podróżą. Nie dosyć że byłem jakiś rozbity, to jeszcze rozbiłem dziś rano 700te Goblina. Ale przynajmnien wszyscy którzy byli w Niedziele o 10tej w Wincentowie, zapamiętają dzieki spektakularnemu kretowi, który to Sławol z Poznania.
Pozwolę sobie wrzucić zdjęcia naprawdę zacnego kreta

Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę, za rok już się melduje. Adam i Aldonka jak zwygle przygotowali wspaniałą imprezę ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
XL 380\Oxy4 Max\Goblin 550\XL 550\Goblin 700 Black Thunder\Protos 700X- iX12

Pozdrawiam bi0ly :}
Awatar użytkownika
angry trex
Elita forum...
Posty: 563
Rejestracja: 24-05-2016
Lokalizacja: Swaj - beverly hills Poznania
Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 28 razy

Postautor: angry trex » 13 cze 2021, o 21:58

Dziękuję "Bioły" za fotki Po krecie miałem prawie zawał .
Super spotkanie i super ludziska.
Już chcę być na nastepnej imprezie.
Mam wiele helików do rozwalenia

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam, Sławol

Urodzony by latać...
zmuszony do pracy.

.................................
Likwidacja hobby
Awatar użytkownika
Psychol
Elita forum...
Posty: 512
Rejestracja: 28-03-2015
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 31 razy

Postautor: Psychol » 13 cze 2021, o 22:13

Czy ktoś nagrał mój ostatni lot siedemsetą w sobotę zanim się rozpadało? Jeżeli tak to proszę o info, zależy mi na klipie, byłoby super gdyby ktoś miał i mógł go udostępnić.

Również dziękuję za super spotkanie : D - widzimy się za rok, mam nadzieję że zdążę poskładaç oświetlenie do G500 przez ten czas XD
Lataj nisko i powoli... tak mi mowili.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 14 cze 2021, o 07:46

Łomatko... się rozpisali... o dobra, to najsamprzód - po kolei:

Carson pisze: A pogoda to Twoja wina! :mrgreen:


CHyba Twoja!! :swir: :swir:

angry trex pisze:Ehh Carson był, mialem sie skoncentrować która to facjata, pewno rozmawialiśmy a i tak nie wiem jak waść wyglądasz.


Naczy się wiesz, no ... Piękny jest, ale co Ci za różnica...? Jeśli jesteś hetero to tak czy siak nie masz co żałować...
A, no chyba, że nie jesteś - to spoko spoko, ja tam nie wnikam :D:D



angry trex pisze:Zero koncentracji, może przemęczenie podróżą. Nie dosyć że byłem jakiś rozbity, to jeszcze rozbiłem dziś rano 700te Goblina. Ale przynajmnien wszyscy którzy byli w Niedziele o 10tej w Wincentowie, zapamiętają dzieki spektakularnemu kretowi, który to Sławol z Poznania.


Kurde, ale jak to się stało...?
Ja tam nie gratuluję... Szedemsety i go Goblina to szkoooda... :|
:glaszcz:

ALe odbudujesz?


Psychol pisze:Czy ktoś nagrał mój ostatni lot siedemsetą w sobotę zanim się rozpadało? Jeżeli tak to proszę o info, zależy mi na klipie, byłoby super gdyby ktoś miał i mógł go udostępnić.

Również dziękuję za super spotkanie : D - widzimy się za rok, mam nadzieję że zdążę poskładaç oświetlenie do G500 przez ten czas XD



Lesiu, ja nagrywałem jakieś loty i jeśli nagrywałem to nagrywałem cyfrakiem, ale czy akurat Twoj - tego nie wiem... Nie zaglądałem jeszcze do karty.
Jak zajrzę, to obiecuję, że wszystkie będą opublikowane.

Teraz już od siebie i od serca:
Jak zwykle Tera Peta podziękowania dla Adama i Aldony (kolejność alfabetyczna)!!
Gdyby nie Wy, to ....
Dla mnie był to jeden ze słabszych zlotów... Ale to dla mnie i tylko dla mnie.
I przyczyną nie jest pogoda ani nic po stronie zlotu - NIE NIE NIE, co to, to nie.
Przyczyna była po mojej stronie. U mnie się życiowo tyle dzieje, że w zasadzie nie powinienem na ten zlot przyjeżdżać...
ALe przyjechałem, oczywiście nie żałuję.
Nie mogłem odpuścić do spotkania z osobami z którymi ... przeważnie widuję się IRL raz w roku, czasami dwa.
A w tym roku - niestety jest duża szansa, że będzie to jedyny raz.

Bardzo bardzo bardzo dziękuję wszystkim, za to, że byli, przepraszam, że mnie było tak mało...
... obiecuję poprawę i na koniec cytuję mojego ulubionego forumowego poetę Artje: "Jeszcze nadejdą dobre czasy. Muszą nadejść!"
To tylko dwa proste zdania wypowiedziane niedawno, kiedyś gdzieś, w jakimś kontekście, nie ważne - ważne, że od tamtej pory stały się moją życiową mantrą...
... i tego się trzymam.
Abyśmy!!
:piwo:
Awatar użytkownika
angry trex
Elita forum...
Posty: 563
Rejestracja: 24-05-2016
Lokalizacja: Swaj - beverly hills Poznania
Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 28 razy

Postautor: angry trex » 14 cze 2021, o 08:02

aikus pisze:
Naczy się wiesz, no ... Piękny jest, ale co Ci za różnica...? Jeśli jesteś hetero to tak czy siak nie masz co żałować...
A, no chyba, że nie jesteś - to spoko spoko, ja tam nie wnikam :D:D


Jeśli o to idzie to mam żonę oraz trzech synów, no i mamy się dobrze. :)

Bardziej mnie martwi to, że żaden z potomków nie interesuje się tym pięknym acz trudnym hobby.

Natomiast G700 już jest na warsztacie naprawczym ;)

Miałem wczoraj słaby dzień i chyba nie powinienem w ogóle latać.
Są piloci którym latanie heli przychodzi ot tak.
Ja muszę być mocno skoncentrowany aby nie popełniać błędów.
Pozdrawiam, Sławol

Urodzony by latać...
zmuszony do pracy.

.................................
Likwidacja hobby
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 14 cze 2021, o 09:24

angry trex pisze:
Jeśli o to idzie to mam żonę oraz trzech synów, no i mamy się dobrze. :)


To jeszcze o niczym nie świadczy :D:D
:lol: :lol:

Oczywiście trochę żartuję :piwo2:

angry trex pisze:Bardziej mnie martwi to, że żaden z potomków nie interesuje się tym pięknym acz trudnym hobby.


Nie martw się... NIe przeskoczysz.
Nie zainteresuję się Twoja latorośl, za to zainteresuje się inna - dziecko lekarza, albo muzyka, albo ... nie wiem, zegarmistrza czy kowala, który nic w życiu nie robi poza swoją pracą.
Tu nie ma reguły, a nasze hobby jest rzadkie. Po prostu.
Dzieci modelarzy mają handicap w postaci obecności modelarstwa w ich życiu od małego. Mogą z niego skorzystać, mogą nie skorzystać.
... i tyle.

angry trex pisze:Natomiast G700 już jest na warsztacie naprawczym ;)


No i gra!
:thumb:

angry trex pisze:Miałem wczoraj słaby dzień i chyba nie powinienem w ogóle latać.
Są piloci którym latanie heli przychodzi ot tak.
Ja muszę być mocno skoncentrowany aby nie popełniać błędów.


Każdy ma lepsze i gorsze dni... Ci najlepsi jak mają gorsze dni to są niezadowoleni ze swoich lotów. Ja na nich patrzę i myślę " Kuwa, o co mu chodzi? Chciałbym chociaż połowę tego zrobić co on..."
;)
Fakt, że fajnie by było wyczuć PRZED lotem, że dziś to ja nie powinienem latać... no ale co zrobisz...
Jakby człowiek wiedział, że się przewróci to by nie wstawał ;)
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7200
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 14 cze 2021, o 13:33

Jest na to prosta metoda - pierwsze 4 loty tłuczkiem.
Awatar użytkownika
Henio
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 45
Rejestracja: 12-09-2019
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 1 raz

Postautor: Henio » 14 cze 2021, o 14:35

Hej wszystkim!

Tak krótko machnę parę słów od siebie.

Byłem pierwszy raz jako flagowy obserwator i profesjonalny połykacz motywacji na zapas. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Impreza była MEGA i nie tylko dlatego, że się w sobotę nayebałem tylko dlatego, że to była naprawdę świetna impreza w świetnym towarzystwie. Przyjechałem z kumplem do kilkudziesięciu obcych osób, częściowo znanych mi tylko z forum, a zostaliśmy przyjęci jak swoi. Po przywitaniu się z Aldoną i Adamem już się czułem jak wśród przyjaciół. Naprawdę wielki szacun i podziękowania dla organizatorów i ich pomocników za stworzenie tak zajebistego pikniku, za włożony trud, poświęcony czas i nerwy.

Coby mi nikt się nie ważył pomyśleć, że piszę to żeby się wkupić czy podlizać. Piszę to, aby oficjalnie i szczerze wyrazić uznanie i podziękować WAM Aldono i Adamie za włożony trud, żeby to Wam dało kopa motywacyjnego do zorganizowania pikniku za rok, bo będę na stówę.

Piszę o tym dopiero teraz jak jestem trzeźwy i świadomy, żeby nikt nie pomyślał, że to tylko jakieś nieprzemyślane uniesienia na kacu :vhappy:

Jeszcze tak tylko dodam, że atmosferę tworzą ludzie, w związku z tym podziękowania należą się wszystkim, którzy byli, choćby na chwilę. Tym co dużo mówili i tym co mniej lub wcale, wielkie dzięki za to, że byliście, że było po prostu fajnie.

Carsona faktycznie było mało :D Nie wiem czy zazwyczaj go jest więcej, ale tym razem chyba dwójka z gapiów, których przywiózł była płci żeńskiej, więc pewnie musiał rozsądnie rozdysponować swoją obecnością :grin2:

Osobne podziękowania dla Bi0łego, który nam zrobił fajny klimacik swoim charyzmatycznym śpiewem :approve: BTW dotarłeś do domu? Miałeś kawałek dalej niż my.

Jeszcze odnośnie kreta Sławola – no sromotnie go rozłupałeś. Jeżeli Sławka by to jakoś pocieszyło byłbym skłonny się dorzucić do Gałki, bo ewidentnie jemu się należy. Plany były tylko tak jakoś ucichło, ale gdyby ktoś próbował zorganizować jakąś zbiórkę to pisać.

Miało być krótko, a wypociłem post jak od Aikusa :vhappy:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i pozdrawiam
Henio
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 14 cze 2021, o 16:08

Henio pisze:
Miało być krótko, a wypociłem post jak od Aikusa :vhappy:


I tym sposobem godnie aspirujesz na mojego zastępcę!!
:piwo: :piwo:

Tak, że tego...
No Carson... takkk... nooooo.... tak, właśnie jakoś ... tak.
...
Ja mam taki trochę problem z takimi imprezami...
Na HT ludzi kojarze.
Na polu - też zarówno szpetne zapite mordy, jak i te ładniejsze... ale często mam problem potem z polinkowaniem odpowiednim kropek z jednego zbioru z drugim.
...
Tyle dobrego, że dobrze kojarzyłem, że Carson z dwiema dziewczynami przyjechał (bo tak mi się wydawało, ale wcale nie musiało tak być - mogłem sobie ubzdurać).
No... i dobra.
Awatar użytkownika
AgX
Stały bywalec...
Posty: 161
Rejestracja: 13-04-2020
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 12 razy
Kontaktowanie:

Postautor: AgX » 14 cze 2021, o 16:45

Wieeelkie podziękowania Aldonie i Adamowi oraz wszystkim przybyłym za wspaniałą imprezę. Klimat niesamowity. Krety przed Bartkiem pouciekały, żadnego nie zaliczył :).

Bartek zdobył dwie nowe sprawności:
1 - Wymieniacz przebitych kół
koło.jpg

2 - Nocny lotnik




Kilka filmów, poczynając od Bartka idola - Leszka:










Nam pogoda w ogóle nie przeszkodziła dobrze się bawić. Bartek latał w piątek, sobotę i niedzielę, nawet 450 z flybarem śmignął :)
lot1.jpg

lot2.jpg

fb.jpg

all.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
DonatanP
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 40
Rejestracja: 21-06-2015
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 26 razy

Postautor: DonatanP » 14 cze 2021, o 19:55

Hej Helimaniacy i piknikowicze chcemy wraz z moim kolegą sprzed ołtarza Adamem serdecznie podziękować za przybycie, choć pogoda była bardzo średnia. Dziękujemy Wam wszystkim za zajebistą zabawę i wiedzcie, że jak co roku jest w nas większa chęć organizacji, bo Wy nas do tego motywujecie :) Bardzo było nam miło gościć starą ekipę bywalców, ale dreszczyk emocji też był jak przyjechali nowi piknikowicze ( czy nasza organizacja spełni ich oczekiwania?) Fajnie wyszło i myślimy, że w przyszłym roku uda się zamówić pogodę ( była zamawiana, ale teraz w dobie koronki chyba na tacę trza więcej sypnąć :) )
Awatar użytkownika
Carson
Faraon
Posty: 2201
Rejestracja: 22-05-2018
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Podziękował: 281 razy
Podziękowano: 112 razy

Postautor: Carson » 14 cze 2021, o 20:38

No dobrze juz dobrze, pogode zepsulem, malo sie pokazywalem, slabo latalem a mimo tego i kiepskiej pogody w sobotnie popoludnie to uwazam, ze piknik tradycyjnie mega udany! :piwo2: Oczywiscie dzieki organizatorom i calej ekipie! Widzialem troche nowych twarzy, ciesze sie, ze chociaz troche przyczynilem sie do przyjazdu Tomka Raka (trułem mu na msg :twisted: ) ale chyba nie zaluje bo wyjechal z pikniku z nowym modelem. Miru powinien dostac dozywotniego bana za to, ze nas olewa! W sumie to nasz forumowy operator CNC Wojtek tez! Zobaczylem w koncu na wlasne oczy jak MWX probuje zarznac modele w powietrzu swoim stylem latania i zweryfikowalem to co pisze, ze modele nie z cukru i w deszcz tez mozna pona.rwiac (Bartek mnie namowil!), zobaczylem tez NIESTETY jak Sławek skretował swoja 700 - jego poza nad modelem wyrazala chyba wszystko. Odwazylem sie na lot przy halogenach po kilku drinkach - Bi0ly mnie namowil! Gdybym rozwalil model to pewnie nie zanalazlbym go (Bi0lego) do konca pikniku :vhappy: Mega wrazenie zrobila na mnie poprzerabiana aparatura Arka! Kto nie widzial niech zaluje :D Chyba moj flajskaj trafi na warsztat. Klimat MEGA, mojemu towarzystwu tez sie bardzo podobalo, mogli poznac i zobaczyc jak lata elitarne grono helikowcow 8-) Niestety tak jak pisze Aikus, który mnie juz nie lubi, musialem dzielic czas miedzy nich a was . Bardzo sie ciesze, ze znow moglismy sie spotkac, pogadac, wypic, polatac, cos porozbijac (aczkolwiek Bartek nie mogl sobie z tym poradzic), pojesc i przede wszsytkim zajebiscie sie bawic mimo, sredniej pogody!

aaaa i jeszcze zapomnialem podziekowac Pietrekowi za gifta do x360! :piwo2: Chyba, ze znalazles to na polu i mnialem nie mowic... hmm
Ostatnio zmieniony 14 cze 2021, o 20:44 przez Carson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pietrek
wcześniej: Piotr G
Posty: 970
Rejestracja: 13-07-2015
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 70 razy
Podziękowano: 51 razy

Postautor: Pietrek » 14 cze 2021, o 20:41

Również dołączam do podziękowań dla Aldony i Adama. :piwo: Jak zwykle miło spędzony czas wśród pozytywnie zakręconych helimaniaków. ;)
Do następnego!
Pozdrawiam...
Piotr
--------------
nie potrafię ale spróbuję się nauczyć...
XL power 380 / XL power 550 / DX9 / Traxxas e-revo 1:16
Awatar użytkownika
redb
Elita forum...
Posty: 820
Rejestracja: 24-08-2010
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 60 razy

Postautor: redb » 14 cze 2021, o 21:20

Ja też dziękuję za organizację pikniku oraz zacne towarzystwo i dobrą zabawę. Do zobaczenia za rok. :piwo2:

Carson pisze:... (aczkolwiek Bartek nie mogl sobie z tym poradzic) ...


No jak nie jak tak ... poradził sobie wyśmienicie

‐------------------‐----------
Hurricane 425 | Belt CP vel. trup | Dron homemade | XL 380 | XL 700
Taranis X9 lite S
Awatar użytkownika
DonatanP
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 40
Rejestracja: 21-06-2015
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 26 razy

Postautor: DonatanP » 14 cze 2021, o 21:38

No dobrze "piękny Karolu " :) może pogoda to nie Twoja sprawa ehh, ale swoiście z Twoim towarzystwem przyczyniłeś się do poxytywnego zakręcenia pozdrawiam dziewczyny :)\
Awatar użytkownika
Bi0ly
czyt. Bajlandżaj
Posty: 1141
Rejestracja: 09-12-2014
Lokalizacja: Krosno
Podziękował: 36 razy
Podziękowano: 38 razy

Postautor: Bi0ly » 14 cze 2021, o 22:40

Henio pisze:
Osobne podziękowania dla Bi0łego, który nam zrobił fajny klimacik swoim charyzmatycznym śpiewem :approve: BTW dotarłeś do domu? Miałeś kawałek dalej niż my.



Dzięki wielkie :D, również było miło was poznać, wypić % i pośpiewać, choć już chwilę tego nie robiłem :roll: , fajnie że pokazaliśmy że nawet pogoda nie zabije Wincentowskiego Ducha. Do domku doturlałem się cały i zdrowy ;) Zabawa była kapitalna :banana: :dance: :juppi:
XL 380\Oxy4 Max\Goblin 550\XL 550\Goblin 700 Black Thunder\Protos 700X- iX12

Pozdrawiam bi0ly :}
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 15 cze 2021, o 09:45

Carson pisze:[...]ciesze sie, ze chociaz troche przyczynilem sie do przyjazdu Tomka Raka (trułem mu na msg :twisted: ) ale chyba nie zaluje bo wyjechal z pikniku z nowym modelem.


Aaa, to to był TomRar....
No właśnie, jedna z par kropek mi się właśnie połączyła.

Carson pisze:Miru powinien dostac dozywotniego bana za to, ze nas olewa!


Daj mu spokój!!
Będzie mógł to przyjedzie.

Carson pisze: W sumie to nasz forumowy operator CNC Wojtek tez!


A tu to nie wiem... może nie dawaj spokoju.

Carson pisze:Zobaczylem w koncu na wlasne oczy jak MWX probuje zarznac modele w powietrzu swoim stylem latania


Taa... Słyszałałem, jak w Małym Goblinie w niskim lejku nad ziemią zmusił ogon do puszczenia.
Przez ułamek sekundy byłem pewien, że będzie kret. Mój mózg widział ze słuchu co się dzieje z modelem mimo, że stałem tyłem do tego miejsca, ale jak się odwróciłem sytuacja była już opanowana.


Carson pisze: i zweryfikowalem to co pisze, ze modele nie z cukru i w deszcz tez mozna pona.rwiac


A no, to też...
No można mówić co się chcę, ale zna się ten chłopak na robocie...
:thumb:


Carson pisze: Odwazylem sie na lot przy halogenach po kilku drinkach


CICHO!!! Nie wolno takich rzeczy mówić!
Takie rzeczy się tylko robi :swir:


Carson pisze: Mega wrazenie zrobila na mnie poprzerabiana aparatura Arka! Kto nie widzial niech zaluje :D Chyba moj flajskaj trafi na warsztat.


Ja nie widziałem i żałuję... Jest gdzieś jakaś fotka?
Co tam jest poprzerabiane?


Carson pisze:Niestety tak jak pisze Aikus, który mnie juz nie lubi, musialem dzielic czas miedzy nich a was .



E no weź... nawet jak piszę, żę Cie nie lubie to tylko dlatego, żebyś Ty jeszcze bardziej lubił mnie i żebym potem i ja CIebie mógł lubić jeszcze bardziej...
Na zasadzie kto się czubi ten się lubi...
Za bardzo się przyjebywałem do Ciebie ? Ostatnio...? :(
Przepraszam...
tak jakoś wyszło... nie miało wyjść...
Niech już spoko będzie...
Co złego to nie Carson. Raczej.
No chyba, że pogoda :P

Lepiej opowiedz coś o tych dwóch dziewczynach co je przywiozłeś... bo ja poza tym, że z jedną z nich sobie chwile jakoś tak psiejsko-przyjacielsko pogruchałem chwilę przy ognisku to nic ... nic nic...
... a przecież to dziewczyny... więc jak nie ja...
Kto to były?
Żona i kochanka? Matka i córka? Dwie Siostry?
;)
No weź, opowiedz...
I pozdrów jak uznasz za stosowne ;)
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7200
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 15 cze 2021, o 16:33

Nikt poza AgX nie porobił fotek w rozdzielczości większej niż ta którą obsługiwał Pegasus?

Wróć do „Imprezy krajowe i zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości