Heli Piknik - Bąków 2019

Zawody (nie tylko miłosne), większe spotkania, pokazy, targi lotnicze, wydarzenia.

Moderator: Kowal

Awatar użytkownika
witek9
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 48
Rejestracja: 12-10-2016
Lokalizacja: Swiebodzice
Podziękowano: 2 razy

Postautor: witek9 » 9 maja 2019, o 14:47

Bardzo fajnie, że jesteście skłonni przyjechać do Świdnicy.Pozdrawiam w razie kontaktu zostawiam swój nr 603 083 634
Awatar użytkownika
witek9
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 48
Rejestracja: 12-10-2016
Lokalizacja: Swiebodzice
Podziękowano: 2 razy

Postautor: witek9 » 12 maja 2019, o 16:28

Przygotowania już poczynione, Ogłoszenia w mediach z okazji dni Świdnicy.Może będzie trochę widzów.
Awatar użytkownika
Psychol
Elita forum...
Posty: 512
Rejestracja: 28-03-2015
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 31 razy

Postautor: Psychol » 12 maja 2019, o 16:51

Super :)
Lataj nisko i powoli... tak mi mowili.
Apollo
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 4
Rejestracja: 16-07-2010
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Apollo » 14 maja 2019, o 09:54

Sulim pisze:Moim zdaniem, a byłem w Bąkowie na wszystkich imprezach,
formuła Bąkowa się trochę wyczerpała. I nie chodzi o organizację i atmosferę, bo ta zawsze była fantastyczna, tylko o warunki do latania. Są, nie oszukujmy się, wątpliwe.
Latanie za płotem (kiedyś go nie było) to dodatkowe utrudnienie. Na placu przed płotem, jak latało 2-ch pilotów, to już był ścisk i niebezpiecznie.
Ponadto, nie kuśmy losu z tym dniem dziecka. Wiadomo, że latanie wśród dzieci aż się prosi o incydent. A ten, jak nastąpi, to się pilot długo nie pozbiera.
Moim zdaniem, albo dzień dziecka, albo latanie. W żadnym razie oba na raz. Dlatego propozycja Witka jest bardzo rozsądna.
Tylko pytanie co z noclegiem w namiotach na polu ??


Pozdro dla Sulima :rotfl:

Zgadzam się zupełnie. Temat w swej istocie jest bardzo prosty :) Nie pamiętam z kim na starcie rozmawiałem przez telefon ale odrazu powiedziałem, że ja robię wypiskę z organizacji imprezy w Bąkowie, gdyż sensu większego nie widziałem: drzewa, płoty, sporo roboty, której nie widać , rąk do pomocy mało :) Inaczej też załatwia się sprawy po rodzinie jak się wszystkim chce a inaczej z trochę obcymi jak się nikomu nie chce :)
CX BA
Awatar użytkownika
pkali
Lider forum...
Posty: 2911
Rejestracja: 30-09-2014
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 155 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: pkali » 14 maja 2019, o 10:25

Temat do zamknięcia. Chętnych do uczestnictwa w pikniku zapraszamy do Świdnicy.
Szczegóły w wątku:
viewtopic.php?f=146&t=9133&view=unread#unread

Tapatalk
XLPower 520, protos 380, xl380, protos mini, gaui MX3, oxy2, omphobby M2, omphobby M1

Wróć do „Imprezy krajowe i zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości