RealFlight

Najlepszy kret, to kret symulowany...
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7198
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 8 sie 2020, o 09:14

smaciek pisze:Mimo ze w innych symulatorach moja apka dziala, RF zdaje sie jej nie dostrzegac i w kolko mnie prosi o podlaczenie aparatury. Dongla bede mial pewnie za kilka dni, kombinuje jak moge z dziadówa z kablami :) bez dongla.


Kupiłeś normalnie oryginał czy kombinujesz z piratami?
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2049
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 8 sie 2020, o 12:37

Kombinuje z piratami, kupując oryginał dongiel masz w zestawie
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10
Awatar użytkownika
smaciek
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 12
Rejestracja: 20-06-2020
Lokalizacja: Waw
Podziękował: 2 razy

Postautor: smaciek » 10 sie 2020, o 15:05

mwx pisze:
smaciek pisze:Mimo ze w innych symulatorach moja apka dziala, RF zdaje sie jej nie dostrzegac i w kolko mnie prosi o podlaczenie aparatury. Dongla bede mial pewnie za kilka dni, kombinuje jak moge z dziadówa z kablami :) bez dongla.


Kupiłeś normalnie oryginał czy kombinujesz z piratami?


Kombinuje z piratami, nie wiem czy to kwestia jest pirata jaki posiadam czy kabla który zrobiłem - stąd moje pytania.

Dongle zdaje sie byc opcjonalny bo gre mozna kupic na Steamie. Zanim w nia zainwestuje chcialem zobaczyc jak to dziala i jak sie w tym odnajde.
Niestety, nadal RF nie widzi apki, mimo ze jest dostepna w kontrolerach i inne (darmowe) symki ja widza. Na ten moment wiec zakladam ze to "wina RFa".
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7198
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 10 sie 2020, o 15:15

Oczywiście że to kwestia nielegalnej wersji.
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 10 sie 2020, o 15:19

Wersja piracka, której nikt nie używa i nikt o niej nic nie wie działa gdy ściągnie się z BG dongla - ale nie każdego dongla. Musi to byś dongiel, który na liście obsługiwanych ma podanego RF w którejś minimalnej wersji - nie pamiętam, ale chyba 7 - w każdym razie najwyższej z dostepnych na BG. Na niższych wersjach nie zadziała.

Oczywiście używanie piratów jest złe. Ja również nie używam a wiem bo mi powiedział kolega.
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7198
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 10 sie 2020, o 15:35

Już miałem napisać że nie będzie wsparcia w temacie uruchamiania lewego oprogramowania, ale Mirek mnie ubiegł
Awatar użytkownika
smaciek
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 12
Rejestracja: 20-06-2020
Lokalizacja: Waw
Podziękował: 2 razy

Postautor: smaciek » 10 sie 2020, o 15:45

Don Mirson pisze:Wersja piracka, której nikt nie używa i nikt o niej nic nie wie działa gdy ściągnie się z BG dongla - ale nie każdego dongla. Musi to byś dongiel, który na liście obsługiwanych ma podanego RF w którejś minimalnej wersji - nie pamiętam, ale chyba 7 - w każdym razie najwyższej z dostepnych na BG. Na niższych wersjach nie zadziała.

Oczywiście używanie piratów jest złe. Ja również nie używam a wiem bo mi powiedział kolega.


Dzieki!

Wróć do „Symulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości