Dzień dobry.

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
Awatar użytkownika
Lyyar
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 2
Rejestracja: 02-06-2023
Kontaktowanie:

Postautor: Lyyar » 2 cze 2023, o 11:36

Od 2010 roku zajmuję się silnikami do dronów. Od tego czasu byłem dystrybutorem silników T-MOTOR-a w Europie, a od 2016 roku do dnia dzisiejszego projektuję silniki i śmigła i z moja wspólniczka produkujemy je oczywiście w Chinach pod własną marką. Znajomy doradził mi, że włąsnie tutaj znajdę osoby, które mają doświadczenie w przewijaniu silników elektrycznych. Mam nadzieję, w przeciągu roku, pewnie półtora a może to się przeciągnąć na dwa lata, stworzę w Polsce chociaż montownie takich silników - okolice Warszawy (zachód). Zatem już teraz będę poszukiwał osób które chciałby odpłatnie nawijać silniki - ew. przewijać istniejące silniki.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 2 cze 2023, o 13:42

Awatar użytkownika
Lyyar
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 2
Rejestracja: 02-06-2023
Kontaktowanie:

Postautor: Lyyar » 2 cze 2023, o 21:34

aikus pisze:Ten T-MOTOR?
https://uav-en.tmotor.com/

Kiedyś prowadziłem sklep MULTIROTOR EUROPE www.multirotor.co w którym sprzedawałem silniki T-MOTORa (2010-2015).
Od 2016 roku pod marką MAD COMPONENTS www.madcomponents.co projektuje i sprzedaje swoje silniki - strona chińska to www.mad-motor.com
Strona europejska powstanie po długich przebojach za max. 2 miesiące.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 3 cze 2023, o 03:20

:thumb:

Spoko, pytam, bo dobrych silników nigdy za dużo.
Fakt, racja, że jest tu kilka osób zajmujących się ich przewijaniem, sam zrobiłem kilka silników na własny użytek (obniżenie Kv pod moje potrzeby).
Problem w tym, że jest to robota... żmudna, czasochłonna... i jak mi koledzy dali garść silników do przewinięcia w wolnej chwili to garść leży na biurku już chyba z rok...
Prawdziwym mistrzem w tej sztuce był Danielus, ale z tego co wiem, nie zajmuje się już tym...

Tu są wątki o przewijaniu silników. Przy odrobinie uporu - dotrzesz do źródeł :)

viewtopic.php?t=918

Wspomniany już Danielus

viewtopic.php?t=3470

No i moja skromna osoba:

viewtopic.php?f=83&t=11578

W moim wątku znajdziesz też inne osoby które coś tam podziałały.

Od razu mówię, że robotą raczej zainteresowany nie będę.... chyba, że na zasadzie "czasem sobie coś dorobić", bo geograficznie jakby nie patrzeć się wpasowuję (Warszawa, Ursus, Michałowice, Skorosze).

Z drugiej strony, trochę nie rozumiem po co ta geografia... przecież są paczkomaty, kurierzy - w sumie cała Polska to ta sama okolica...

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości