Cześć wszystkim. Grzesiek - Warszawa

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
Awatar użytkownika
gorix
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 1
Rejestracja: 13-05-2024
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: gorix » 15 maja 2024, o 03:19

Cześć wszystkim forumowiczom. Mam na imię Grzesiek i od niedawna zacząłem latać na Regułach.

Moje pierwsze spotkanie z RC heli miało miejsce jakieś 12 lat temu w Szczecinie. Kolega z pracy przyniósł model Syma S026G Chinook do biura, polatałem chwilę i złapałem bakcyla. W krótkim czasie nabyłem taki sam model, później był E-SKY Lama V4 i w końcu Blade mCP X. Nigdy nie zapomnę tej chwili kiedy pierwszy raz udało mi się obrócić model na plecy. Później złożyłem Align T-REX 450, jeszcze z flybarem, którego szybko przerobiłem na flybarless. Ostatnim modelem był Align T-REX 600.

Po około roku latania sprzedałem modele znajomemu i zrobiłem przerwę w hobby na 10 lat. W pogoni za lepszą pracą zawędrowałem do Warszawy gdzie od około roku ponownie latam helikami. Zacząłem od symulatora AccuRC2 i z sentymentu Blade mCPX v2. Któregoś dnia natrafiłem w Internecie na filmiki z Goosky S1 więc mCPX poszedł w odstawkę i zacząłem latać Goosky S1, S2 i RS4. Ponieważ 12 lat temu jeden modelarz w Szczecinie latał Goblinem, który zrobił na mnie ogromne wrażenie, więc moim ostatnim nabytkiem jest Goblin 700 RAW.

Na koniec chciałem podziękować wszystkim, którzy dzielą się wiedzą na forum.
Awatar użytkownika
zborecque
Lider forum...
Posty: 1521
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 102 razy
Podziękowano: 114 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 15 maja 2024, o 12:08

Siemka, witamy na forum ;-)
Ja akurat tak samo zaczynałem - od zajawki przez przyniesioną przez kogoś do biura zabawkę ;-)
GOOSKY RS4 | GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO | 3x QUAD RACER | 2x ESA COMBAT | Radiomaster TX16S | FPV Combat fighter | more at my profile on ZBRC
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15983
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1691 razy
Podziękowano: 1002 razy

Postautor: aikus » 15 maja 2024, o 12:14

Siema!!! Na Regułach mamy wszelkie szanse się spotkać, dopóki jeszcze jako - tako istnieją.
Zaczynałeś bardzo podobnie i w bardzo podobnym czasie co ja, z różnicą taką, że ja pierwszą dłuższą przerwę miałem .... ostatniej zimy.
Od jesieni 2023 nie latałem aż do chyba tydzień czy dwa tygodnie temu... bałem się, że nie pamiętam jak się trzyma apkę, ale na szczęście pamiętam!
Wysokości i do zobaczenia, na lotnisku i w powietrzu!
Awatar użytkownika
dawo
Sknerus
Posty: 2141
Rejestracja: 06-10-2014
Lokalizacja: Piastów
Podziękował: 46 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: dawo » 15 maja 2024, o 21:41

Miło było się poznać :) do następnego :D
Heli: 450, V922, 2x250, Protos 380, Protos 500, 2 x XL POWER 550
Samoloty: 2 x Combat, FunCub, MX-S, Sebart Katana 50E, Skrzydło, 2xF16, Hyper Bipe, Hawk EDF, Rad Jet, Akrobat Halowy,Bolt Mavimodels, ASW28 Volantex, E-flight v900 i Mini EDGE 540, Kwarciński Micron 150,
Drony: quad 250 i QX 90,
Samochodziki: Traxxas Rustler i 2 x Rustler 4x4, Slash 2wd, Summit, Arrma Typhon i Infraction 6s
DX9 G2 :)

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości