Cześć wszystkim

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
Awatar użytkownika
pablo2-75
Stały bywalec...
Posty: 111
Rejestracja: 22-02-2013
Lokalizacja: Felixstowe
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 3 razy

Postautor: pablo2-75 » 23 lut 2013, o 07:37

Jestem Paweł , pochodzę z Rzeszowa i jeszcze wczoraj myślałem że ma 36 lat ale, żona szybko mi uświadomiła że jednak kończę 37 :kopara:
Pilot ze mnie jeszcze marny, kilka lotów reksiem 500 oddałem bez bólu jak na razie :)
Jestem w posiadaniu dwóch Trex-ów 500 , jeden to EFL Pro z DFC a drugi to w zasadzie prze modernizowany w 90 % prze ze mnie HK500 z FBL align
No co tu gadać ,zachorowałem na heliki . A zaczęło się od zabawki 3 kanałowej. Mam nadzieję że miło spędzę czas na waszym forum i nauczę się czegoś od starszyzny, a kilka pytań się znajdzie ;)
Mój cel to nauczenie się akrobacji i do tego będę zmierzał .
Odrywanie się od ziemi helikiem równa się oderwaniem od szarości i to jest piękne :) poza tym oczywiście frajda nie ziemska :)
Pozdrawiam wszystkich

Goblin Raw 700 Nitro Os 105 HZ-R
Goblin Raw Piuma 700
Logo 200
Ultimate 3D EFlite
OMP EDGE 540 Kevlar
Edge 540 Great planes
V-bar Control
Awatar użytkownika
Kowal
Lider forum...
Posty: 2896
Rejestracja: 18-01-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 208 razy
Podziękowano: 254 razy

Postautor: Kowal » 23 lut 2013, o 09:09

Witaj na ziemi obiecanej!!!

Skąd u Ciebie zainteresowanie wiatrakami?
Z lotniczymi pozdrowieniami,
Piotrek "Kowal" Kowalski
Awatar użytkownika
AdamskY
Elita forum...
Posty: 674
Rejestracja: 05-07-2010
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 68 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: AdamskY » 23 lut 2013, o 10:13

Witaj i miłego pobytu na forum.

PS: tu wszyscy ja mniej więcej w jednym wieku, więc Starszyzyny brak, no chyba że kolega
Gmeraśny ale przy miodowym zanika różnica wieku :vhappy:
Adam®
www.adam-rcmodel.eu
Awatar użytkownika
pablo2-75
Stały bywalec...
Posty: 111
Rejestracja: 22-02-2013
Lokalizacja: Felixstowe
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 3 razy

Postautor: pablo2-75 » 23 lut 2013, o 10:23

Skąd u Ciebie zainteresowanie wiatrakami?


Oo wiatrakami każdy się interesuje , zwłaszcza jak jest gorąco :)
a tak poważnie to , zawsze podobało mi się modelarstwo i miałem do niego duży respekt od dziecka i tak m zostało.
Tyle że modelarstwo kojarzyło mi się z mozolnym klejeniem i wykonywaniem części , co pewnie i tak było by fajne gdyby nie koszty .
Jakiś już czas interesuję się RC driftingiem , złożyłem brykę wartą sporo kasy , ale problem jest z miejscem do jazdy :(
Kupiłem mały helikopter, za parę groszy i zacząłem latać po pokoju, widok latającego helika każdego porusza, bez dwóch zdań, ale nie o to chodzi.
Poszedłem dalej i zacząłem gmerać w youtube , znalazłem filmnik który mnie powalił i pod wpływem emocji( no wiecie o co chodzi) zakupiłem używany trex 500 niby to miał być.
Jak go dostałem , okazało się że to HK500 ( wtedy byłem jeszcze bardzo zielony) Cała elektronika do wymiany i chciałem go wywalić po pierwszej próbie lotu:/
Razem z heli kupiłem symulator , tak mi podpowiadał rozsądek i chyba to mnie uratowłao przed kretem. Dalej nie opowiem bo za długo by gadać, w każdym razie szkoda mi się zrobiło, wydałem bez sensu kasę.No i pod wpływem emocji ( wiecie o co chodzi) zakupiłem EFL Pro , no a stwierdziłem że tamtego helika poskładam ja trzeba , no i po woli go poskładałem
W sumie to kręci mnie latanie i osoby latające bardzo szanuję , bo zdaję sobie sprawę że, to nie jest zabawa i trzeba poświęcić temu bardzo dużo czasu na naukę , Coś jak granie na instrumencie , tyle ze ten warczy do pana ;)

Goblin Raw 700 Nitro Os 105 HZ-R
Goblin Raw Piuma 700
Logo 200
Ultimate 3D EFlite
OMP EDGE 540 Kevlar
Edge 540 Great planes
V-bar Control
Awatar użytkownika
crash
Domownik forum...
Posty: 381
Rejestracja: 19-07-2012
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: crash » 24 lut 2013, o 04:07

...warczy...
do pana i to drogo....
latam "pincetka" i to jest bardzo wdzieczna klasa helikow...
pamietaj, symek 300%, wiatraki 20%. przeliczaj jak chcesz, nauka na symku wychodzi taniej!!!
ps- pozdro dla wschodniej PL !
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19691
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 24 lut 2013, o 12:01

pablo2-75 pisze:Poszedłem dalej i zacząłem gmerać

Masz Plusa u Slawka ;-)
Awatar użytkownika
Gmeracz
Lider forum...
Posty: 2203
Rejestracja: 16-03-2010
Lokalizacja: UE
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 206 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Gmeracz » 25 lut 2013, o 21:31

Miruuu... Widzę że mnie parę dni na forum nie było i waćpan pyskaty się stałeś :hammer:
Witaj Pablo, muszę cię zmartwić że posiadamy podobne objawy uzależnienia. I nie dość tego, ciągle coś nowego kombinujemy. Staramy się, aby u nas zawsze było napalone w kominku :thumb:
Od śmigła... Sławek
http://www.youtube.com/user/Vipcioo

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości