Król umarł. następca wltoysa 12428

Bo i takie istnieją...
Awatar użytkownika
Filip Neder
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 75
Rejestracja: 21-04-2021
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 1 raz

Postautor: Filip Neder » 8 cze 2021, o 20:00

Moje auto umiera i to tak definitywnie. :help: Luzy na wszystkim i cała reszta rozlatuje się dlatego szukam nowego :juppi: Potrzebuje czegoś podobnego lecz pancernego _killer ( najlepiej z metalowym zawieszeniem) i z wyższej pułki cenowej ok.800 zł (wole bliżej 600zł niż 1000zł) ważne żeby miał silnik 540 i napęd na 4 koła. Znalazłem MAVERICK Strada RED RX 1/10 4WD Rally Car RTR i zastanawiam się czy to porządne auto. Jeśli ma ktoś jakieś auto z tej seri to prosiłbym o opinie, a jeśli nie to o inne propozycje. Z góry jestem wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
Piotr_T
Elita forum...
Posty: 1278
Rejestracja: 13-06-2017
Lokalizacja: Józefosław
Podziękował: 70 razy
Podziękowano: 94 razy

Postautor: Piotr_T » 8 cze 2021, o 22:56

Dość obcesowo, ale trop dobry, bo u nas jednak bardziej się lata, a nie jeździ. Ale żeby kolejny "nowy" nie poczuł się urażony brakiem informacji, to może napiszę, że ja osobiście celując w skalę 1/10 sięgnąłbym trochę głębiej do kieszeni i przełamał barierę 1000 zł. Popatrz na wózki Arrma - szczotkowy Senton kosztuje niecałe 1200 zł, a bije WL Toysa na głowę (https://germanrc.pl/pl/p/Arrma-Senton-4 ... gKypfD_BwE), choć osobiście sięgnąłbym jeszcze ciut głębiej i wziął wersję bezszczotkową. Znoszą naprawdę wiele i są dość dobrze pomyślane.

Pozdrawiam,
Piotr.
Wirniki - XL Power 550, Protos Mini 325 3S, OMP Hobby M2 EXP
Skrzydła - Zeta Wing-Wing Z-84 2S, LIDL EDF 2S
FlySky FS-I6X
Awatar użytkownika
Filip Neder
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 75
Rejestracja: 21-04-2021
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 1 raz

Postautor: Filip Neder » 10 cze 2021, o 08:39

wolałbym zostać przy czymś tańszym bo zdarzają mi się czasami takie mocne kraksy
Awatar użytkownika
Piotr_T
Elita forum...
Posty: 1278
Rejestracja: 13-06-2017
Lokalizacja: Józefosław
Podziękował: 70 razy
Podziękowano: 94 razy

Postautor: Piotr_T » 10 cze 2021, o 09:50

To pooglądaj filmy na YT (https://www.youtube.com/results?search_ ... durability). IMHO robią wrażenie. Gdyby nie to, że na autko 1/10 lub 1/8 kompletnie nie mam miejsca (musiałoby chyba garażować w piwnicy), to do zabawy (a nawet startów w wyścigach w klasie Open) szczerze rozważyłbym tą Arrmę - jest ładna, solidna, dobrze jeździ i w odróżnieniu od typowo zawodniczych wózków nie kosztuje majątku. Ale niedługo niedaleko od mojego domu wznowi działalność przyzwoity tor RC, więc... kto wie... może A979 zostanie zastąpiony właśnie przez Sentona 3S.

Pozdrawiam,
Piotr.
Wirniki - XL Power 550, Protos Mini 325 3S, OMP Hobby M2 EXP
Skrzydła - Zeta Wing-Wing Z-84 2S, LIDL EDF 2S
FlySky FS-I6X

Wróć do „Pozostałe modele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości