Hot Air

Bo modelarze prądu potrzebujo...
Awatar użytkownika
Damdodo
Elita forum...
Posty: 918
Rejestracja: 16-03-2016
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 297 razy
Podziękowano: 46 razy

Postautor: Damdodo » 27 mar 2017, o 21:23

Kilka miesięcy temu moja stara 50W lutownica tak mnie wk---ła, że też zacząłem szukać. Sprawdziłem miliony chińskich opcji pod różnymi brandami i nic mi nie pasowało... :mad2: Dobry, sprawdzony znajomy co z elektroniką i automatyką jest za pan brat od lat i na codzień polecił mi Xytronica LF-1680 (z twizerem do SMD). Po moich przygodach z poszukiwaniami podszedłem sceptycznie do tematu, ale ponieważ gość wielokrotnie pokazał, że trudne tematy to coś dla niego i że myśli logicznie postanowiłem spróbować. Przy okazji pogadałem z serwisantem od tego sprzętu, który zdradził, że nowsze modele mają więcej problemów z grzałkami, zanabyłem więc tą, tę sztukę (w biall, ale jest też w ndn). Po paru miesiącach użytkowania wciąż się dziwię jak mogłem się tak męczyć z jakimś tam niby 50W chińczykiem :hammer:
PO PROSTU OGROMNA RÓŻNICA. Polecam. Jest też wersja bez Twizera. Choć muszę powiedzieć, że tym twizerem extra rozlutowuje się dwukońcówkowe SMD :grin2:
A hotaira mam osobno.
G500 SPORT, Protos 380, Protos mini 6s, Goblin Fireball, Oxy2, V977, iX12, DX7, RF7.5

"Mądrość przychodzi z wiekiem, czasami jednak wiek przychodzi sam..."

Wróć do „Elektro-narzędzia i akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron