Ratunkuuu!!!

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 23 kwie 2019, o 22:38

Chopy, zwątpiłem i mam myśli samobójcze :masakra:
Wszystko przez to, że potrzebowałem ładnego zdjęcia Ziemi Matki z kosmosu. Kliknąłem parę razy tylko, łatwiutki temat...
Niestety, wyrobiony zgubny odruch czytania z automatu łyknął kilka komentarzy z pola ekranu... Nie dowierzyłem dekoderowi semantyki i przeczytałem jeszcze kilka, potem zobaczyłem ile tego jeszcze jest :masakra:
To plaga jakaś czy nowa choroba ? Pany, setki zjebów pierdolą na poważnie i z świętym przekonaniem o płaskiej Ziemi :shock: :o :masakra: I o tym, że Kosmos to ściema i makieta NASA !!! Na poważnie i z inwektywami, nie dla jaj !!!
Jakiś czas temu, tak rok czy trzy, chyba były jakieś odosobnione przypadki wycieku mózgu przez doopę, ale nie tyle co teraz !
Może i Apollo 11... to trochę cuś nie tak, ale płaska Ziemia to wada mózgu... To jest zarażliwe, że się tak rozprzestrzenia ??? :?
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
Bi0ly
czyt. Bajlandżaj
Posty: 1141
Rejestracja: 09-12-2014
Lokalizacja: Krosno
Podziękował: 36 razy
Podziękowano: 38 razy

Postautor: Bi0ly » 23 kwie 2019, o 22:45

Jak znajdę linka w chacie to ci podeślę film. Bo tak, zrobili o nich film dokumentalny.

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
XL 380\Oxy4 Max\Goblin 550\XL 550\Goblin 700 Black Thunder\Protos 700X- iX12

Pozdrawiam bi0ly :}
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 23 kwie 2019, o 22:51

Znaczy mogę jeszcze nie szukać mocnego sznurka i mydła ?
Trochę mi ulżyłeś, skoro epidemia rozpoznana... Jest szczepionka, czy own-brain wystarczy ?
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
gcze
Elita forum...
Posty: 927
Rejestracja: 18-01-2019
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 145 razy
Podziękowano: 31 razy

Postautor: gcze » 23 kwie 2019, o 23:13

Eee tam płaska ziemia to mały pikuś. Jest takie miejsce na biegunach, gdzie mapy się łączą i powstają różne zniekształcenia, to to jest jakbyś nie wiedział wjazd do podziemnego świata. Tam są dziury na biegunach i nimi wlatują statki kosmiczne itp.
Co ciekawe często takie wyziewy mogą mieć tych samych zwolenników. Zupełnie nie przeszkadza im to, że równocześnie ziemia jest płaska i ma dziury na biegunach, a w środku mieszkają kosmici :-)
XK K110 | T-REX 250 | Mini Titan | X360 | Trex 600n nadciąga| jumper T12
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7219
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 623 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 23 kwie 2019, o 23:29

A to nie jest tam gdzie mieszka Św. Mikołaj? To by pasowało.
Awatar użytkownika
gcze
Elita forum...
Posty: 927
Rejestracja: 18-01-2019
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 145 razy
Podziękowano: 31 razy

Postautor: gcze » 23 kwie 2019, o 23:38

Faktycznie, po prostu pomylili pojazdy kosmitów z saniami Mikołaja, teraz wszystko jasne.
XK K110 | T-REX 250 | Mini Titan | X360 | Trex 600n nadciąga| jumper T12
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 23 kwie 2019, o 23:53

Święty Mikołaj ? A to nie w podziemnych miastach na Antarktydzie zbudowanych przez NASA, z serwisem dla renifera Rudolfa ? Przecież każdy myślący wpadnie na to, że ten gigantyczny budżet (podobno 800 bilionów dolców brakło ostatnio w rozliczeniu PENTAGONU i nie wiadomo, kto to przekręcił i na co, w internetach tak stoi) na prezenty dla czildrenów idzie... I jeszcze kosztowne teleportacyjne uzupełnianie sanek Mikusia na bieżąco...

Jaja jajami, ale na fociach rzekomo z Księżyca to ściema oczywista... Nie wiem, czy ktoś odważyłby się wrzucać sobie takie fejki, filmik i niektóre focie widziałem naonczas w TV... Te same raczej, ale tak ogólnie tylko. Kuśwa, jak oni się z ruskimi dogadali, żeby nie wypaplali światu, że to maskarada a nie prawdziwe wyprawy ? Nawet transmisja radio była rzeczywista, kilku chłopaków z Polski ma nagrania pewnie do dziś (przemiennie 960 MHz, coś pod 500 MHz i ponad 1,7 GHz, kumpel z "UNIPANU" zmajstrował odbiorniki) z póżniejszych wypraw, 17-stki zdaje się. Lampowego "Tonette" sam rasowałem m.in. na tę okoliczność.
A co ruskie dziś mówią ? Gdzieś wyłapałem pojedynczą wypowiedż ruskiego uczonego potwierdzającą bytność jankesów na Księżycu. Ale tak naprawdę, to HGW kto to mówi i w czyim interesie, ściema ma długie macki.
Wie ktoś coś w tym temacie ?
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7219
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 623 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 24 kwie 2019, o 00:29

Przecież to oczywiste że Ziemia jest płaska. Gdyby była okrągła - tak jak nam wciskają - to ci po drugiej stronie (Australijczycy) by pospadali na dół.
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19691
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 24 kwie 2019, o 03:49

A to nie jest jedno z działań fabryk trolli? Myślałem, że teorie spiskowe wykorzystują jako plac treningowy do kampanii politycznych... o i mam swoją teorię spiskową.

Obserwuje różne dziwne grupy na fejsie, w tym właśnie plaskoziemców i wg mnie osoby, które prowadzą te grupy nie są prawdziwymi osobami ani jajcarzami tylko korpo-ludkami jadącymi z opracowanych scenariuszy, bardziej przemyślanych i nasączonych technikami manipulacyjnymi niż z pozoru to wygląda.

Poza tym moim zdaniem dożyliśmy zbyt dobrych czasów. Na tyle dobrych że ludziom zwyczajnie odpier@ala. Nie muszą się koncentrować na szukaniu żarcia to zaczynają szukać problemów, których nie ma.
Awatar użytkownika
pkali
Lider forum...
Posty: 2914
Rejestracja: 30-09-2014
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 155 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: pkali » 24 kwie 2019, o 06:03

To wszystko zmajstrowali reptilianie. Koniec i kropka ;)

Tapatalk
XLPower 520, protos 380, xl380, protos mini, gaui MX3, oxy2, omphobby M2, omphobby M1
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Posty: 8008
Rejestracja: 22-01-2013
Lokalizacja: W-wa
Podziękował: 299 razy
Podziękowano: 458 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 24 kwie 2019, o 08:19

miruuu pisze:Poza tym moim zdaniem dożyliśmy zbyt dobrych czasów. Na tyle dobrych że ludziom zwyczajnie odpier@ala. Nie muszą się koncentrować na szukaniu żarcia to zaczynają szukać problemów, których nie ma.


Helikoptery
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 24 kwie 2019, o 08:23

Spotykam tylko ludzi z plaskostopiem, plaskoziemca nie widziałem nigdy. Jak oni wyglądają?
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
Adam12
Elita forum...
Posty: 1292
Rejestracja: 31-10-2015
Lokalizacja: Podhale
Podziękował: 84 razy
Podziękowano: 74 razy

Postautor: Adam12 » 24 kwie 2019, o 09:34

miruuu pisze:... Poza tym moim zdaniem dożyliśmy zbyt dobrych czasów. Na tyle dobrych że ludziom zwyczajnie odpier@ala. Nie muszą się koncentrować na szukaniu żarcia to zaczynają szukać problemów, których nie ma.

Albo zaczynają się interesować d....ami sąsiadek :)
XL Power 380; ParkMaster Pro; Spektrum DX8
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19691
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 24 kwie 2019, o 09:55

A to już zdecydowanie zdrowsze :D
I nie sądzę by miał na to wpływ dobrobyt... ;)
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 24 kwie 2019, o 11:46

miruuu pisze:A to nie jest jedno z działań fabryk trolli? Myślałem, że teorie spiskowe wykorzystują jako plac treningowy do kampanii politycznych... o i mam swoją teorię spiskową.

Obserwuje różne dziwne grupy na fejsie, w tym właśnie plaskoziemców i wg mnie osoby, które prowadzą te grupy nie są prawdziwymi osobami ani jajcarzami tylko korpo-ludkami jadącymi z opracowanych scenariuszy, bardziej przemyślanych i nasączonych technikami manipulacyjnymi niż z pozoru to wygląda.

Poza tym moim zdaniem dożyliśmy zbyt dobrych czasów. Na tyle dobrych że ludziom zwyczajnie odpier@ala. Nie muszą się koncentrować na szukaniu żarcia to zaczynają szukać problemów, których nie ma.

Mirek, wykładaj szczegóły Twojej teorii. To z technikami manipulacyjnymi pasuje do mojej teorii. Nic nowego tak ogólnie, u podstaw władza i wyzysk jak od pradziejów tego felernego gatunku.
mwx pisze:Przecież to oczywiste że Ziemia jest płaska. Gdyby była okrągła - tak jak nam wciskają - to ci po drugiej stronie (Australijczycy) by pospadali na dół.

To by się zgadzało... Ale coś jest na rzeczy, skoro to właśnie oni wymyślili bumerang.
pkali pisze:To wszystko zmajstrowali reptilianie. Koniec i kropka ;)

To ci jaszczurowaci ? Jest tu taka jedna kobita starsza, dalsza sąsiadka, z waranem z Komodo pomylić można. Hmmm... Jeszcze paru bym wyszperał w pamięci... O, kurde mol :?
Artja pisze:Spotykam tylko ludzi z plaskostopiem, plaskoziemca nie widziałem nigdy. Jak oni wyglądają?

O! Ja tez nie widziałem, na bank się ukrywają. Może z obawy jakiejś... Wychodzi na to, że Mirek jest bliski prawdy.

Chłopaki, no co z tymi Apollo ? Tu też mam swoją teorię...
Kto widział UFO - wystąp.
Kto miał z Nimi jakieś stosunki - wystąp.
A teraz gadajcie bez ściemy co to za jedni... I co tam Nam w genach namieszali hmm
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7219
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 623 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 24 kwie 2019, o 12:17

Regularnie przelatuję przez Wylatowo, a raz byłem w WWA na Wiejskiej - czy to wystarczy żebym mógł powiedzieć że miałem bliski kontakt z obcymi?
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 24 kwie 2019, o 13:07

Ty się zającu nie śmiej... :? Na Wiejską to bym się nie wybierał bez czapki-niewidki.
Zaraz, zaraz... Przelatujesz przez Wylatowo ? Jak to "przelatujesz" ? Aaa... Już kumam :plask:
Po ile dziś paliwko z Alnitaka ?
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
Ravp66
Stały bywalec...
Posty: 210
Rejestracja: 28-12-2014
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 16 razy

Postautor: Ravp66 » 24 kwie 2019, o 16:40

A ja dzisiaj zostałem przez swoich znajomych uświadomiony (i to na serio, serio, serio) o:

https://www.newsweek.pl/polska/minister-krzysztof-szczerski-proponuje-wystawianie-polakom-katolickich-paszportow-to/gr2e23s

nie wiem co o tym sądzić. :dk:
Futaba
Trochę śmiglaków, samolot i szybowiece.

pozdrawiam
Rafał
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 24 kwie 2019, o 17:30

Ravp66 pisze:nie wiem co o tym sądzić. :dk:

Ha! Właśnie miałem czarnego luda wrzucić Krecikowi do wora z plaskoziemcami i ufoludkami. Teraz już wszystko jasne jak dla mnie. Oni mają rację, tylko bardzo kiepsko sprzedają te swoje fakty. Było tak że jakiegos nieszczesnika wrzucili do jaskini, tak zajebiscie głębokiej, że wypadł po drugiej stronie płaskiej ziemi. Chłop się elegancko przeorbitowal i w 3 dni zrobił RTH. Dla jednych Ufo jak malowane, dla drugich cud nie z tej ziemi. Dziś to się już nie uda tak łatwo. Po drodze można spotkać np aikusa, stąd ten paszport. W dzisiejszym świecie lepiej mieć dobre papiery.
Pozdrawiam,
Jacek

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron