El presidente!

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 20 mar 2020, o 16:02

Niee..., nie ten... , ten przyszły! Nie ma go jeszcze na listach, więc nie denerwujcie się :mrgreen: Trafiłem dziś na newsa (*), który najpierw mną wstrząsnął, a potem olśnił. Wstrząs pochodzi z uzmysłowienia sobie, jak dalece można być bezczelnym i cwanym mając przed sobą 38mln narodu. I każdy, chcąc nie chcąc, równo strzyżony buli mu ciepłą mamonkę w podatkach i podarkach. W tym momencie nadeszło olśnienie! Nas jest za mało! Dajmy mu władzę nad światem, a nie tylko nad stadem baranów między Odrą a Bugiem. Jest nadzieja, że uczyni tę krainę mlekiem i miodem płynącą, bo przecież sam jeden nie ogarnie tych datków płynących z owieczek rozsianych między Słońcem a Neptunem :dk:

(*) Aikus, weź się tam po swojemu zatroszcz, żeby to źródełko dało się wyłuskać choćby wirus koronował całe google...
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
Carson
Faraon
Posty: 2202
Rejestracja: 22-05-2018
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Podziękował: 281 razy
Podziękowano: 112 razy

Postautor: Carson » 20 mar 2020, o 16:13

Bezczelny typ :) Zagotowalem sie rano jak trafilem na tego newsa... Niech idzie na samo dno ze swoim okretem.
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 20 mar 2020, o 16:54

Całkiem słuszna koncepcja aby nie ograniczać grzybni li tylko do lądów, ale rozciągnąć na kanalizację, morza i oceany. Spłyń Rydzolu!
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15978
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1690 razy
Podziękowano: 1002 razy

Postautor: aikus » 20 mar 2020, o 23:19

Artja pisze:(*) Aikus, weź się tam po swojemu zatroszcz, żeby to źródełko dało się wyłuskać choćby wirus koronował całe google...


Jak Waść kazałeś - tak się i stało.
Kolejny kawałek Internetu zbackupowany na dyskietkę.
;)
Awatar użytkownika
Qba
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 52
Rejestracja: 16-02-2018
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 1 raz

Postautor: Qba » 20 mar 2020, o 23:37

Po przeczytaniu tego artykułu dosłownie mi szczena opadła :kopara: Jaki to trzeba mieć tupet żeby skomlić o kase w tak trudnych chwilach. Bidula przy takich dofinansowaniach ledwo mu do końca miesiąca starcza :masakra: Tak jak ostatnio czytałem wypowiedź Skiby jak to te nasze gwiazdy narzekają że im koncerty odwołują i nie zarabiają albo że się więcej pisze i mówi o koronawrusie niż o pseudo celebrytkach. Odeszły gwiazdy w cień :approve:
Kuba Jarocin
Trex 470LM, Wing Z-84, Quad recer 5 i DJI FPV, TRAXXAS E-revo 2.0, Spectrum DX8 G2 plus TBS Crossfire
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19690
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 22 mar 2020, o 13:01

Będzie dobrze. Kryzys jaki nas czeka za kilka miesięcy na pewno zwiększy liczbę bezdomnych a co za tym idzie darowizn dla naszego ojczulka... Myślę że może być spokojny

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron