Hydepark - czyli bardzo brudny brudnopis (idealne miejsce na bzdury :) )

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
Bartoszko
Stały bywalec...
Posty: 240
Rejestracja: 25-02-2010
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Bartoszko » 16 lut 2011, o 23:30

No ja myślę, że Luke mógłby zejść.. ;) Sam wiesz jak jest fajnie w spirali.. :masakra:

Niektórzy lotnicy z pogardą patrzą na te statki powietrzne, ale zapewniam - na paralotniw czasie ostrej spirali - można sobie baardzo dokuczyć.. Znany jest przypadek śmierci z powodu utraty przytomności w wyniku przeciążenia.. (Ś.P. Bogdan Kulka na Monte Grappa - sracił przytomność i wiechał w glebę w spirali). A jeśli pilot okaże się chłopem odpalonym laserem od pługa - to i sprzęt może zniszczyć..

Podsumowując - lekka "klapa" po średniej spirali - i natychmiast brązowe gacie :rotfl: (u niektórych amatorów lotnictwa oczywiście..)
Awatar użytkownika
Kowal
Lider forum...
Posty: 2896
Rejestracja: 18-01-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 208 razy
Podziękowano: 254 razy

Postautor: Kowal » 20 lut 2011, o 10:19

A propos gorzały i latania modelami o których ktoś wspomniał w temacie o nowym radiu.

W zeszlym roku z kumple zostawiliśmy pustą flaszkę po imprezie. Kilka dnia później pojechaliśmy na Pałacową z flaszką napełnioną wodą (H2O), nie wódą. Po wyjsciu z samochodu, kulturalnie należy dodać, otworzyliśmy naszą flaszkę i piliśmy, później piliśmy w czasie latania, później po lataniu, na końcu wsiedliśmy w samochód i odjechalismy. Mieliśmy niezły ubaw z tych ludzików. Powalił nas fakt, że nikt nam nie zwrócił uwagi, że pijemy, pijemy latając, a później że wsiadamy do samochodu po teoretycznej wódce...... Tak trochę dziwnie


Kolejna, tym razem pozytywna sytuacja ydarzyła się na dawnym lotnisku na Polach Wilanowskich, teraz stoją tam budynki. Kiedyś lataliśmy tam w sposób tradycyjny dla tego miejsca - ze szmaciarzami (zwanymi glajciarzami) i innymi wynalazkami - taki wielki miks. Przyjechaliśmy na lotnisko z całą modelarnią. Tradycyjnie, ok. 17. Cała ekipa wywaliła z samochodu modele, zaczelo się odpalanie, rozkładanie holu dla szyboli itd. Obok nas stał demolarz. Przyjechaliśmy na lotnisko jak on juz był w powietrzu, później zaczął się pakować.
Człowiek ten zataczał się tak, jakby byl po litrze spirytusu. Dziwne było to, że pięknie latał sinikówką. Jak chciał odjeżdzać, ktoś z nas podszedł do niego i powiedział, żeby został na lotnisku. Zadzwonimy po kogoś z jego rodziny, żeby przyjechał po niego, bo jest zbyt pijany, żeby prowadził. Po krótkiej rozmowie okazało się, że człowiek ma problemy z błędnikiem i jest trzeźwy jak moje szczury............
Z lotniczymi pozdrowieniami,
Piotrek "Kowal" Kowalski
Awatar użytkownika
Miron
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 64
Rejestracja: 11-01-2011
Podziękował: 3 razy

Postautor: Miron » 20 lut 2011, o 10:51

Kowal pisze: jest trzeźwy jak moje szczury............

no nie byłbym taki pewny... szczury mojego kuzyna potrafią się dobrać do alkoholu :)

dziwisz się, że nikt nie zwrócił Wam uwagi, po prostu nikt nie chciał być konfidentem :)
syrena30
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 5
Rejestracja: 25-02-2011

Postautor: syrena30 » 25 lut 2011, o 18:06

WITAM WSZYSTKICH PILOTÓW ! MÓJ PIERWSZY LOT WYKONAŁEM BIG LAMĄ ,DOSYĆ DOBRZE MI POSZŁO DLATEGO CHCIAŁEM PRZEJŚĆ NA 6-KANAŁÓWKE I ZAKUPIŁEM FALCONA 450 PRO ,CHODZ RADZILI MI ABYM KUPIŁ BELTA CP Z POWODU DOSTĘPU DUŻEJ ILOŚCI CZĘŚCI, NO ALE JA NAPALIŁEM SIĘ NA ŁADNE RADYJKO Z WYŚWIETLACZEM I DOSYĆ CIEKAWE WYKONANIE TEGO HELI -PROSZE NAPISAĆ MI CZY KTOŚ WIE COŚ WIECEJ O TYM WYNALAZKU- NP -CZY KTOŚ POSIADA INSTRUKCJE RADIA PO POLSKU,MOŻE KTOŚ Z WAS ZNA JAKIEŚ CIEKAWE LINKI NA TEMAT TEGO MODELU ,MOŻE KTOŚ MA TAKIEGO NA CZĘŚCI.... ITD...
syrena30
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 5
Rejestracja: 25-02-2011

Postautor: syrena30 » 25 lut 2011, o 18:10

WITAM WSZYSTKICH PILOTÓW ! MÓJ PIERWSZY LOT WYKONAŁEM BIG LAMĄ ,DOSYĆ DOBRZE MI POSZŁO DLATEGO CHCIAŁEM PRZEJŚĆ NA 6-KANAŁÓWKE I ZAKUPIŁEM FALCONA 450 PRO ,CHODZ RADZILI MI ABYM KUPIŁ BELTA CP Z POWODU DOSTĘPU DUŻEJ ILOŚCI CZĘŚCI, NO ALE JA NAPALIŁEM SIĘ NA ŁADNE RADYJKO Z WYŚWIETLACZEM I DOSYĆ CIEKAWE WYKONANIE TEGO HELI -PROSZE NAPISAĆ MI CZY KTOŚ WIE COŚ WIECEJ O TYM WYNALAZKU- NP -CZY KTOŚ POSIADA INSTRUKCJE RADIA PO POLSKU,MOŻE KTOŚ Z WAS ZNA JAKIEŚ CIEKAWE LINKI NA TEMAT TEGO MODELU ,MOŻE KTOŚ MA TAKIEGO NA CZĘŚCI.... ITD...

Nie pisz proszę w capslocku. Dzięki. Admin
Awatar użytkownika
AdamskY
Elita forum...
Posty: 674
Rejestracja: 05-07-2010
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 68 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: AdamskY » 25 lut 2011, o 19:51

witaj,

mam małą prośbę: jak piszesz wyłącz proszę Caps-Lock ;)

Sebus opisywał kiedyś tego helika wiec może ci pomoc
Adam®
www.adam-rcmodel.eu
Awatar użytkownika
Sebus
Stały bywalec...
Posty: 166
Rejestracja: 11-10-2010
Lokalizacja: Nowa Sól
Podziękował: 6 razy
Podziękowano: 40 razy

Postautor: Sebus » 26 lut 2011, o 02:19

syrena30 pisze:WITAM WSZYSTKICH PILOTÓW ! MÓJ PIERWSZY LOT WYKONAŁEM BIG LAMĄ ,DOSYĆ DOBRZE MI POSZŁO DLATEGO CHCIAŁEM PRZEJŚĆ NA 6-KANAŁÓWKE I ZAKUPIŁEM FALCONA 450 PRO ,CHODZ RADZILI MI ABYM KUPIŁ BELTA CP Z POWODU DOSTĘPU DUŻEJ ILOŚCI CZĘŚCI, NO ALE JA NAPALIŁEM SIĘ NA ŁADNE RADYJKO Z WYŚWIETLACZEM I DOSYĆ CIEKAWE WYKONANIE TEGO HELI -PROSZE NAPISAĆ MI CZY KTOŚ WIE COŚ WIECEJ O TYM WYNALAZKU- NP -CZY KTOŚ POSIADA INSTRUKCJE RADIA PO POLSKU,MOŻE KTOŚ Z WAS ZNA JAKIEŚ CIEKAWE LINKI NA TEMAT TEGO MODELU ,MOŻE KTOŚ MA TAKIEGO NA CZĘŚCI.... ITD...



instrukcje do radia będę tłumaczył w najbliższym czasie oraz instrukcje do helika ;) posiadam go lecz jest zbyt zimno na lot testowy
Rexy:250,450,600N,700N. Sirocco, SM50E i wiele innych
------>SYMULATOR to PODSTAWA!<-------
syrena30
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 5
Rejestracja: 25-02-2011

Postautor: syrena30 » 26 lut 2011, o 07:08

SUPER !!! A BEDZIE MOŻLIWOŚĆ KUPNA TAKIEJ INSTRUKCJI RADIA I HELI OD CIEBIE ? NAPISZ PROSZĘ KIEDY MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ TŁUMACZENIA. POZDRAWIAM

Kolego - duże litery są tylko do wyróżnienia istotnej informacji jak np. nazwa. Nie używaj proszę dużych liter w całym poście. Coś takiego nazywane jest na forach "krzyczeniem" i nie jest ogólnie lubiane. - Moderator
Awatar użytkownika
Sebus
Stały bywalec...
Posty: 166
Rejestracja: 11-10-2010
Lokalizacja: Nowa Sól
Podziękował: 6 razy
Podziękowano: 40 razy

Postautor: Sebus » 26 lut 2011, o 15:26

syrena30 pisze:SUPER !!! A BEDZIE MOŻLIWOŚĆ KUPNA TAKIEJ INSTRUKCJI RADIA I HELI OD CIEBIE ? NAPISZ PROSZĘ KIEDY MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ TŁUMACZENIA. POZDRAWIAM



Zabiorę się za tłumaczenie w przyszłym tygodniu. Model który dostałem do testów też będzie na sprzedaż wraz ze wszystkim co potrzeba i po ustawieniu wszystkiego tak jak należy ;)
Rexy:250,450,600N,700N. Sirocco, SM50E i wiele innych
------>SYMULATOR to PODSTAWA!<-------
syrena30
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 5
Rejestracja: 25-02-2011

Postautor: syrena30 » 26 lut 2011, o 17:18

ok,to proszę pamietać o mnie ,i jak tylko bedziesz miał instr.daj znać
Awatar użytkownika
Gmeracz
Lider forum...
Posty: 2203
Rejestracja: 16-03-2010
Lokalizacja: UE
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 206 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Gmeracz » 3 mar 2011, o 22:50

... albo tak wam tyłki przymarzły w tej Polsce że nawet nie marzycie o lataniu, więc i pisać też nikomu się nie chce... :wow2: Toż to jakiś pogrom :mad2:
Od śmigła... Sławek
http://www.youtube.com/user/Vipcioo
Awatar użytkownika
AdamskY
Elita forum...
Posty: 674
Rejestracja: 05-07-2010
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 68 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: AdamskY » 3 mar 2011, o 23:40

ja mam lekki zawias bo czekam na Edzia 450, a korci mnie zeby go zlozyc...
Adam®
www.adam-rcmodel.eu
Awatar użytkownika
edek
Elita forum...
Posty: 582
Rejestracja: 25-02-2010
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 44 razy

Postautor: edek » 4 mar 2011, o 01:00

AdamskY pisze:ja mam lekki zawias bo czekam na Edzia 450


Ja nic,nikomu nie wysylalem...Obrazek
exTeam Gaui
Awatar użytkownika
Wiktor
Elita forum...
Posty: 953
Rejestracja: 02-05-2010
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 130 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: Wiktor » 4 mar 2011, o 03:29

Tak jeszcze z 2 tygodnie w milczeniu posiedzę i idę latać chyba, że się tym latać nie da... zobaczymy. 2 tygodnie :juppi:
ps
o co chodzi z Edziem450?
Awatar użytkownika
Qugar_
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 98
Rejestracja: 27-02-2010
Lokalizacja: Rogoźno
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Qugar_ » 4 mar 2011, o 07:30

no a ja jak Gmeraś wiesz pozbyłem się DX7 i nie mam na czym latać :masakra: a czekam na nowe leprze, :juppi: :banana: będzie mały in-box za 2 tygodnie:)
PS. edziu 450 to pewnie o samolot chodzi EDGE 450
KDS 450SV
EasyGlider PRO
Futaba T8FG
Awatar użytkownika
Max S
Domownik forum...
Posty: 282
Rejestracja: 30-06-2010
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: Max S » 4 mar 2011, o 07:41

Ja mam do pisania i do pytania dosyc sporo ale niestety jestem teraz bardzo zajety i czasu jak na lekarstwo
w ta niedziele u nas w klubie jest pokaz scale helis zrobie kilka zdjec to wam pokaze co unas chlopaki maja.

Kilka tygodni temu sprzedalem Rexa 550 a 2 dni temu Rexa 700e, mam juz wdrodze nowa 550 powinna byc u mnie w poniedzialek jezeli sa zainteresowani to z robie in boxa pytam bo ten model jest juz na rynku od dawna tak ze jak sie znajdze zinteresowany to zrobie.
Maciek

TDR, T-Rex 800, 600-12s, 500
Flasher 500, CopterX 450, HK450, Kalt SB30
Futaba 12ZH, 10CH
Awatar użytkownika
Luke Skywalker
Administrator
Posty: 515
Rejestracja: 21-02-2010
Podziękował: 53 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Luke Skywalker » 4 mar 2011, o 08:22

Qugar i Maxiu, dawajcie in-boxy obowiązkowo. :thumb:
Ł.
Outrage 550 ("Youngtimer")
JR DSX7

Drodzy Forumowicze! Ortografia nie gryzie!
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3711
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 4 mar 2011, o 08:26

Max S pisze:sprzedalem Rexa 550 a 2 dni temu Rexa 700e, mam juz wdrodze nowa 550
Zamieniasz 550 na 550? :wow2:
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
Max S
Domownik forum...
Posty: 282
Rejestracja: 30-06-2010
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: Max S » 4 mar 2011, o 08:33

Ramotny pisze:
Max S pisze:sprzedalem Rexa 550 a 2 dni temu Rexa 700e, mam juz wdrodze nowa 550
Zamieniasz 550 na 550? :wow2:

Tak stara 550ka miala Align M motor nowa ma MX troche wiecej sily pozatym zrobilem na niej ponad 200 lotow a przy moim stylu latania/szarpania to heliki maja ciezki zywot :lol: no i niedlugo pewnie musialby zaczac wymieniac pokoleji lozyska,
pozatym kolega w klubie szukal taniej 550ki tak ze wszystko sie zgralo :banana:
Maciek

TDR, T-Rex 800, 600-12s, 500
Flasher 500, CopterX 450, HK450, Kalt SB30
Futaba 12ZH, 10CH
Awatar użytkownika
Kowal
Lider forum...
Posty: 2896
Rejestracja: 18-01-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 208 razy
Podziękowano: 254 razy

Postautor: Kowal » 4 mar 2011, o 08:58

Ja sobie dobrze polatałem :-D. Obejrzałem wczoraj wschód słońca z powietrza. 8-)

A dzisiaj pojadę z trzepaczką na pole :-]. Dawno jej łopat nie wietrzyłem, niech ma bidulka coś od życia.
Z lotniczymi pozdrowieniami,
Piotrek "Kowal" Kowalski

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości