Bocznica

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
Piotrek_SGM
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 14
Rejestracja: 30-04-2021
Lokalizacja: Siedlce
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek_SGM » 19 maja 2021, o 19:47

@aikus
Ja tu nie chcę robić interesów. Ja tu chcę stracić trochę kasy :)

@kubacki
Uprzejmie informuję, że nie mam w dupie regulaminu. W moim odczuci model jest nowy - został oblatany z doświadczonym pilotem i zapakowany z powrotem do pudełka. Także jest lepszy niż z Chin, bo wiadomo że sprawny. Co Ci dały te zdjęcia?
Pozdrawiam, Piotrek
p.s. Zapraszam do Siedlec: www.sgm.siedlce.pl
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2055
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 19 maja 2021, o 20:22

Co mi dały te zdjecia?
Choćby poglądowy stan modelu ,to po pierwsze.
Po drugie ,jesli model jest oblatany to nie jest juz nowy, mój pierwszy lot trwał 30 sekund i model w stanie nie do odbudowania co nie znaczy ze u ciebie było tak samo.
W twoim ogłoszeniu "nowy " zmienia tu swoją definicje. hmm
Jak sam napisales w twoim odczuciu model jest nowy ,a ja napisalbym używany, ale stan określam jak nowy ,ale to jest twój model i twoja sprawa co w nim napiszesz.
@Mireczku posprzątaj w tym wątku bo kolega chciałby aby dalsze rozmowy o "nowym" modelu prowadzić na bocznicy .
Tak przy okazji mam na sprzedaż nową aparaturę Spektrum DX9 ,sprawdzona i oblatana ,wszystko sprawne

Edit: ty go oblatałeś? Bo tak pisze w ogłoszeniu, a w rozmowie pozniej że oblatany "z doswiadczonym pilotem"
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10
Awatar użytkownika
Piotrek_SGM
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 14
Rejestracja: 30-04-2021
Lokalizacja: Siedlce
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek_SGM » 19 maja 2021, o 21:03

Jezu, chcesz moje CV to sobie zajrzyj do powitalni. Chcesz więcej zajrzyj na moją stonkę modelarską. Umiem dobrze latać śmigłowcami "makietowo". Poszedłem z kolegą, który umie latać 3D. On wylatał 2 pakiety i ja 2. Chyba, nie pamiętam dokładnie, to jakaś różnica?

Jak widzisz po zdjęciach, mogłem napisać "nowy, nie odpalany" i jaką byś znalazł różnicę? Teraz mi się dostaje za uczciwość. Zawsze się znajdzie ktoś, kto szuka dziury w cały i tyle.

Ja rozumiem, że jestem tu nowy. Zarejestrowałem się, przywitałem zgodnie z regulaminem, wydaje mi się, że dość wylewnie a nie tylko "cześć". Napisałem ogłoszenie bo chyba tego nie zabrania regulamin forum? Nie dałem zdjęcia, bo sprzęt jest w stanie perfekcyjnym - tylko sprawdzony- zdjęcia były bez sensu. To chyba forum ludzi, którzy mają wspólną pasję a nie jakaś enklawa totalitarna? Nie dałem zdjęć - przepraszam, już dałem.

No i "dzięki" za tą bezsensowną dyskusję, w ten sposób mam na forum aż(!) 14 postów... Bez urazy, ale szanujmy się a nie skaczmy sobie do gardeł...
Pozdrawiam, Piotrek
p.s. Zapraszam do Siedlec: www.sgm.siedlce.pl
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2055
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 19 maja 2021, o 21:30

Ale po co te nerwy ,ty się sam nakręcasz, ja tylko poprosiłem o zdjęcia modelu ,tylko tyle .
Na co w dość specyficzny sposób raczyłeś odpowiedzieć.
Ja juz sie udzielał w temacie nie mam zamiaru ,kolega jest jak najbardziej ok ,zdjecia w tym przypadku byly bez sensu :approve: .koniec tematu
Przepraszam za zaistniałą sytuację :shock: ,no i oczywiście sukcesów na forum :nw: q
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19689
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 19 maja 2021, o 21:54

Kubacki, luzuj wora bo Ci więcej nic nie sprzedam

Piotrek, też luzuj wora bo nikt na tym forum poza kubackim :D nie jest takim zawziętym regulaminowcem. Ale co zrobisz nic nie zrobisz, każda społeczność musi mieć swojego milicjanta :D Mi też czasem truje gitarę w moich ogłoszeniach, ale i tak potem kupuje i przepłaca, więc może nie jest taki zły ;)
Awatar użytkownika
kubacki
Lider forum...
Posty: 2055
Rejestracja: 28-12-2015
Lokalizacja: Będzin
Podziękował: 114 razy
Podziękowano: 67 razy

Postautor: kubacki » 19 maja 2021, o 22:04

Ale ja już zluzowałem wora :piwo:
Goosky S2 Legend
XL Protos 380 V2
Spektrum NX10
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15947
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1684 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 19 maja 2021, o 22:20

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Bi0ly
czyt. Bajlandżaj
Posty: 1141
Rejestracja: 09-12-2014
Lokalizacja: Krosno
Podziękował: 36 razy
Podziękowano: 38 razy

Postautor: Bi0ly » 19 maja 2021, o 22:49

Każde forum musi mieć swojego Chucka :D
Obrazek
XL 380\Oxy4 Max\Goblin 550\XL 550\Goblin 700 Black Thunder\Protos 700X- iX12

Pozdrawiam bi0ly :}

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron