Kto popsuł telewizor?

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 28 mar 2019, o 02:23

Dawno nie lurkalem w telewizor, ale coś mnie naszło popatrzeć dziś na Sandre Bullock w 28 dni. Kurde wiem że zdanko fajnie brzmi prosiaczki, ale to tylko tytuł. Włączam zatem, a zamiast teletekstu z napisami siedzi w prawym dolnym roku jakiś krasnal i nawija migowym. Akurat trochę gestów znam, ale nie udało mi się powiedzieć mu "odejdź", gdzie jest teletekxt?
Coś się zmieniło w przepisach i ktoś arcymundry wysmazyl dyrektywę oparta na koncepcji, że niesłyszących nie umieją czytać? Na kilku kanałach siedzi ten krasnal, więc czy to leci po prostu z filmem czy programem, czy też to jest własna inicjatywa nadawcy?
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
omcKrecik
Maharadża Pendżabu
Posty: 1777
Rejestracja: 11-12-2016
Lokalizacja: Las niedaleko Pułtuska (to nie moja wina)
Podziękował: 217 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: omcKrecik » 28 mar 2019, o 03:24

Może zasilacz Ci ktoś podmienił ? :mrgreen:
Pozdrowionka od... Andrzeja
Nie umiem latać tak jak Wy, ale się uczę.
W ogóle ciągle się uczę. Wszystkiego, czasem od nowa...
Awatar użytkownika
przemek
Elita forum...
Posty: 800
Rejestracja: 22-10-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 95 razy
Podziękowano: 90 razy

Postautor: przemek » 28 mar 2019, o 07:13

Hy hy :D
Protos Mini i dlugo nic :)
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 28 mar 2019, o 07:47

Poczekam na Discovery z programem o historii silników tlokowych i wielce jestem ciekaw, jak sobie ten zasilacz poradzi z tematem. Jak będzie coś nie halo to nalepie na ekran czarny pixel 10x10cm zamiast grzebać mu między nóżkami i w kedziolkach. Posprawdzacjcie swoje zasilacze, dziś nie można ufać elektronice dyskretnej :nono:
Pozdrawiam,
Jacek

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron