J384ne Drony - luźna refleksja

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 19 maja 2019, o 15:44

Ale nieraz było wyklinanie z moich ust na temat tego jak to psuje branże Modelarska i i jakie to synonim zła wcielonego i tak dalej i tak dalej.
Chodzi oczywiście o wielowirnikowce.

A dzisiaj po weekendzie spędzonym w lidzbarku przyszedł czas na inną refleksje mianowicie taką że nie sposób przecenić wartości dodanej jaką pojawienie się dronów W powszechnej świadomości społecznej ze sobą przyniosło.

Od wczoraj i dzisiaj latam sobie w Miejskim parku nad jeziorem. Cudowna miejscówka Całkiem spory Plac koszony i utrzymywane przez miasto Jeśli nie ma tylko publicznych imprez to jest to zupełnie darmowe i powszechnie dostępny lotnisko modelarskie.
Z pewnymi ograniczeniami rzeczy jasna bo teren jest blisko miejsc zamieszkanych zabudowanych ale o tym za chwilę potem będzie film będzie zdjęcie dla mnie cudowność polega na tym że mogę się zarejestrować statek 25 kg bez żadnego problemu Lot do 250 m AGL i mam wszystko na zielono :dance:

Natomiast Sytuacja jest taka że jeszcze dwa 3 lata temu No może 5 lat temu ponieważ to w bliskiej okolicy spacerują ludzie, to po pierwszym albo w trakcie pierwszego nawet lotu jakimkolwiek śmigłowcem od razu miałbym tłum gapiów z pytaniami wiadomej treści.
A dzis?
A dziś wszyscy mają to w dupie. Bo przecież doskonale widzą i wiedzą co się dzieje.
Ot jakiś pan lata sobie dronem.
dronem którego w Biedrze na promocji można kupić za 20 zł. albo może jakimś lepszym nieważne.
Tiaaaaa...

_buja_w_oblokach

Tak naprawdę do tej refleksji doszedłem już jakiś czas temu ale tym razem utwierdziłem się w przekonaniu że była ona słuszna więc dzielę się jeszcze raz.

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości