OMP M1 M2 i spektrum

Czyli po prostu Ompy...
Alienik
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 3
Rejestracja: 26-12-2022

Postautor: Alienik » 10 sty 2023, o 13:21

Dzień dobry.
Koledzy zaczynam zabawę z heli.
Mój pierwszy zakupiony model to blade mpcx (wściekły jak diabeł) złamałem podwozie i odłożyłem go do pudełka na lepsze czasy, a swoją droga gdzie dostanę podwozie do v1? Następnie kupiłem blade 120s całkiem fajny model ale jakiś taki plastikowy więc idąc dalej kupiłem OMP M1 i M2 są genialne, mogę na nie tylko patrzeć i już jest fajnie :D
A tak serio M1 dość dziki a na M2 uczę się latać.
W necie widziałem film jak kolega ustawił radio że pięknie działa rescu (https://youtu.be/XrP8dvukgCI_
Mam aparaturę 6kanałową spektrum DX6 i pytanie, wystarczy mi kanałów aby ustawić funkcje ratunkową?
Może ktoś pokierować jak to cholerstwo ustawić aby miało ręce i nogi?
Tryb 3D z oczywistych względów wyłączam, na tą chwilę chce mieć włączoną stabilizację.
Niby wszystko ustawiłem ale tak na czuja
Awatar użytkownika
pkali
Lider forum...
Posty: 2911
Rejestracja: 30-09-2014
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 155 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: pkali » 10 sty 2023, o 22:01

Wrzuciłem link do filmiku w drugim wątku. M1 bez problemu można uspokoić, wystarczy zmniejszyć obroty silnika i parametry speed dla każdej osi w fbl (instrukcja powinna być dołączona do helika).

Tutaj doczytałem, że wyłączasz tryb 3D. Jeśli tak, to już latasz w trybie poziomowania.

Wysłane z mojego IN2015 przy użyciu Tapatalka
XLPower 520, protos 380, xl380, protos mini, gaui MX3, oxy2, omphobby M2, omphobby M1

Wróć do „Ohio Model Planes”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość