Kolejna nowelizacja-pośpiechem uzasadniono odstąpienie od konsultacji

Kwestie formalne i prawne czyli co trzeba wiedzieć żeby nie wylądować na "dołku" i nie mieć doła...
Awatar użytkownika
Helifun
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 31
Rejestracja: 13-11-2019
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Helifun » 3 wrz 2021, o 06:47

https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/1 ... 7#12811957
Taka oto świerzynka datowana na 26.08.2021 r.
Postanowiono wreszcie, najwyraźniej po mojej interwencji w kilku instytucjach, zalegalizować w ustawie Polskiej szczegółowe kompetencje instytucji prezesa ULC :readit:
Pośpiechem uzasadniono odstąpienie od konsultacji oraz co interesujące, wskazano na nieznaną liczbę osób zainteresowanych, w które projekt oderza. Napisałem petycję do RCL z żądaniem zwrócenia projektu do konsultacji, wskazując na 80 tys osób zainteresowanych , którą to liczbę podaje publicznie prez ULC, a której to informacji najwyraźniej nie dostarczył do RCL wbrew obowiązkowi w ujęciu art 231 kk.
Poprzednio, post factum, arbitralnie oraz bez konsultacji przekazano co w trawie piszczy, obecnie ex post, istnieje szansa wniesienia przez środowiska/środowisko modelarskie zarzutów, co do projektu ustawy, nie jak poprzednio do książki życzeń prez ULC.
Jeśli prez ULC posiadający wiedzę co do ilości zarejestrowanych w jego systemie 80 tys osób , jako beneficjent , aktywnie zaintresowany uczestnik postępowania tj prez ULC, nie reaguje na tak rażące braki, np co do liczby osób zainteresowanych obroną swoich interesów, to potwierdza li tylko moje wątpliwości , co do kierunku oraz szczerości jego intencji.
Abstrachując od postępowania prez ULC, gorąco zachęcam do atakowania RCL konkretnie oraz merytorycznie.
Sąsiadująca z MI, instytucja MZ, hurtowo przegrywa w sądach ( ok 1400 przegranych spraw ), również za przekroczenie legitymacji ustawowej, niekonstytucyjność.
Ciekawy jest cennik za wniosek o uruchomienie strefy, lektura facynująca z pkt widenia szerokiego katalogu prw, chroniącyh dobra Polskich obywateli-jak se zapłacisz, to se polatasz.
Zawsze, jak śmierdząa odorem korupcji władza deklaruje , że dla dobra Narodu wprowadza kolejne etapy i formy zamordyzmu, poprzykrywane klakierami suto przepłacanej propagandy, na Nasz koszt i kosztem Naszego prywatnego życia, trzeba reagować, choćby dla tego, żeby został ślad.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15950
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1002 razy

Postautor: aikus » 3 wrz 2021, o 09:14

Oczywiście nie czytam, na wszelki wypadek tylko przypominam:

Obrazek
Awatar użytkownika
Helifun
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 31
Rejestracja: 13-11-2019
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Helifun » 3 wrz 2021, o 18:50

https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//2/1 ... 518597.pdf
Lojalnie uprzedzałem, o braku legalności:
Uzasadnienie, z którgo wynika, iż wszelkie certyfikaty, itp tzw "dokumenty" dla pilotów i opertorów bsp , wydane przed wejściem ustawy, mają wartość makulatury, analogincznie szkolenia wraz z nieważną makulaturą .
Ustawa zawierająca regulacje jeszcze nie weszła w życie.
Kto zwróci pieniądze za makulaturowe papieki z opłaconyh tzw szkoleń?
Awatar użytkownika
Klenio
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 28
Rejestracja: 11-02-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowano: 9 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Klenio » 4 wrz 2021, o 07:17

Helifun,

czy możesz mi podać w punktach z czego wynika niekonstytucyjność funkcji Prezesa ULC. Tylko tak, żebym zakumał - ja prosty inżynier (nie prawnik) jestem ;-). Jeśli nie chcesz tutaj to adres @ konsultacje@drony.pl są do Twojej dyspozycji ;-). Dzięki za wrzucenie tego postu!
Zerkaj w niebo... Drony latają wszędzie! ™
Awatar użytkownika
Helifun
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 31
Rejestracja: 13-11-2019
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Helifun » 5 wrz 2021, o 01:19

Klenio: nigdize nie napisałem takiego zarzutu .

aikś- machasz i machasz - :thumb: legitymację masz w sumie spoko, ale przesadzili z tym upiększaniem w fotoshopie. Rozdają takie na granicy z Białorusią -ruskiej agenturze, nic nowego.
Awatar użytkownika
Artz
Elita forum...
Posty: 635
Rejestracja: 06-04-2015
Lokalizacja: Skawina
Podziękował: 23 razy
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Artz » 5 wrz 2021, o 10:24

Czyli o co chodzi ?
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7203
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 5 wrz 2021, o 10:48

Artz pisze:Czyli o co chodzi ?


Walka z systemem, szczepionkami, woda, płaska Ziemia, hemoglobina, taka sytuacja.
Awatar użytkownika
Artz
Elita forum...
Posty: 635
Rejestracja: 06-04-2015
Lokalizacja: Skawina
Podziękował: 23 razy
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Artz » 5 wrz 2021, o 19:59

mwx pisze:
Artz pisze:Czyli o co chodzi ?


Walka z systemem, szczepionkami, woda, płaska Ziemia, hemoglobina, taka sytuacja.



Aaa to taka mistyfikacja..


Dlatego to takie ważne.
Awatar użytkownika
Helifun
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 31
Rejestracja: 13-11-2019
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Helifun » 7 wrz 2021, o 02:40

[ https://tvn24.pl/swiat/izrael-hamas-wla ... zy-4134014 ]
Publiczna, powszechnie dostępna książka telefoniczna- "dronradar"-24/h szpieguje oraz udostępnia nr telefonów, umożliwiając cyber ataki-oczywiście że legalnie-podstwa prawna-koncert życzeń MI, ULC i jego szefostwa . mistyfikacja czy twarde fakty?

Wróć do „Prawo i legislacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość