T-Rex 450

Align, Tarot, Alzrc, HK, CopterX i inne kompatybilne wynalazki
Awatar użytkownika
Adam12
Elita forum...
Podziękował: 58 razy
Podziękowano: 51 razy

Postautor: Adam12 » 3 maja 2022, o 09:10

Piotr_T pisze:Większy regiel... 60A... w 450... hmm
W sensie, że raczej pod 380. W 450 możesz dać na podłogę tyle, że będzie wystawać.
Gdybym JA miał reanimować 450 to kupiłbym serwa, które po prostu dadzą radę na niskim napięciu i nie wymieniał regla. KST215v2 chodziły na 5V. Trzebaby zapytać D.Adama czy V3 tez pójdą. a chyba pójdą, bo w combo Adam na sklepie ma HobbyWing SkyWalker 40A 2-3S 3A/5V BEC. No ale Syfon chce mieć 8,4 V...
Gaui X3; XL Power 380; Skylark; Spektrum DX8
Awatar użytkownika
Carson
Faraon
Podziękował: 249 razy
Podziękowano: 88 razy

Postautor: Carson » 3 maja 2022, o 09:19

Piotr_T pisze:Większy regiel... 60A... w 450... hmm
50A HW Platinum po bożemu, czyli na płasko w ramę ALZRC 450 Sport Pro 2 (czyli klona najbardziej typowego z typowych) nie wchodził. Dało się go zamontować, a raczej upchać w pionie, ale nie było to rozwiązanie które jakoś wyjątkowo przypadło moim gustom. Podobnie zresztą jak cały model. Może Oryginał jest ciut, trochę, znacznie (niepotrzebne skreślić, nie wiem, nie miałem do czynienia z Alignem) lepszy, ale tak jak mike napiszę - na chwilę obecną są dostępne o wiele lepsze modele +/- tej wielkości. Zresztą wcześniej też były, o czym świadczy mój podpis, w którym ciągle widnieje Miniak (też nie bez wad i wyraźnie ustępujący np. P380 V2, ale IMHO i tak dystansujący Trexa 450 o co najmniej całą długość :-) ).

Pozdrawiam,
Piotr.

Ja latalem na yepie 40A :) chyba wystarczal. Do tego zapodac lekkie serwa w plasticzanych obudowach i mozna zmontowac naprawde fajny model. Zastanawialbym sie tylko na TT zamiast paska przy 3s. Jednak opory takiego napedu TT sa znacznie mniejsze wzgledem napietego paska.
LOGO 480 / X360 / FS-i6 // Turnigy SCT 2WD / FS-GT3B // Charging Case

Wróć do „Align i jego klony”