Kanał na YT o RC Heli dla początkujących

Tu nauczymy Cię terminologii, pomożemy Ci wybrać zabawki, a potem je bezpiecznie uruchomić.
Awatar użytkownika
Bi0ly
czyt. Bajlandżaj
Posty: 1141
Rejestracja: 09-12-2014
Lokalizacja: Krosno
Podziękował: 36 razy
Podziękowano: 38 razy

Postautor: Bi0ly » 23 kwie 2021, o 00:15

Filip Neder pisze:
kubacki pisze:Nie dotrwasz do tego etapu swoim podejsciem

zobaczymy na razie musze zacząć latać czym kolwiek w te wakacje żeby pokazać rodzicą że na następne jest sęs kupić coś większego
Słuchaj, też mam dysortografie , ale technologia przyszła nam z pomocą. Jak się podkreśla na czerwono to znaczy że jest błąd, ort, babol jednym słowem. Można kliknąć prawym przyciskiem myszy na podkreślone słowo i wybrać coś sensownego. Nie dziękuj ;). Przyznam że aż mi oczy łzawią.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
XL 380\Oxy4 Max\Goblin 550\XL 550\Goblin 700 Black Thunder\Protos 700X- iX12

Pozdrawiam bi0ly :}
Awatar użytkownika
Filip Neder
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 75
Rejestracja: 21-04-2021
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 1 raz

Postautor: Filip Neder » 23 kwie 2021, o 06:51

Bi0ly pisze:
Filip Neder pisze:
kubacki pisze:Nie dotrwasz do tego etapu swoim podejsciem

zobaczymy na razie musze zacząć latać czym kolwiek w te wakacje żeby pokazać rodzicą że na następne jest sęs kupić coś większego
Słuchaj, też mam dysortografie , ale technologia przyszła nam z pomocą. Jak się podkreśla na czerwono to znaczy że jest błąd, ort, babol jednym słowem. Można kliknąć prawym przyciskiem myszy na podkreślone słowo i wybrać coś sensownego. Nie dziękuj ;). Przyznam że aż mi oczy łzawią.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

ja wiem o tym ale mi to nie wiem czemu nie działa na przeglądarce
Awatar użytkownika
Jazz
Lider forum...
Posty: 2960
Rejestracja: 02-10-2014
Lokalizacja: Ozarow mazowiecki
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 188 razy

Postautor: Jazz » 23 kwie 2021, o 07:47

Podpowiem Ci jak można taki problem obejść - wpisz tekst gdzieś gdzie korekta CI działa , następnie możesz użyć funkcji kopiuj tekst / wklej tekst .
Brzmi to trochę skomplikowanie , ale lepsze niż sęsy

Wróć do „Jak zacząć fascynującą przygodę”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości