Samotna łopata szuka drugiej połówki

Tu możemy dać ogłoszenie że coś nam zbywa.
Regulamin forum
1. Każde ogłoszenie powinno zawierać co najmniej: tytuł zawierający typ ogłoszenia: [S/O/Z], opis, zdjęcie "w naturze" (wyjątkiem są przedmioty nowe i fabrycznie zapakowane), cenę.
2. Ogłoszenie można odświeżyć przez dopisanie nowego postu po 7 dniach od daty ukazania się ostatniego postu. Zmiany ilości i/lub ceny dokonujemy edytując pierwszy post. Ogłoszenia nieaktywne przez okres dłuższy niż 2 miesiące są usuwane.
3. W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę.
4. W przypadku złamania którejkolwiek z wymienionych reguł Moderator lub Administrator mają prawo do usunięcia oferty bez podania przyczyny. W wyjątkowych przypadkach należy przed umieszczeniem ogłoszenia uzgodnić odstępstwa od regulaminu z moderatorem działu lub administratorem.
5. Portal i forum Heli-Team.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść ogłoszeń, stan i jakość oferowanych towarów oraz transport do miejsca przeznaczenia.
Awatar użytkownika
LechuW
Elita forum...
Posty: 609
Rejestracja: 12-04-2017
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 33 razy
Podziękowano: 14 razy
Kontaktowanie:

Postautor: LechuW » 16 lip 2022, o 16:27

Wezmę, może się kiedyś przyda. PW
Pozdrawiam,
Leszek
Goosky S2 Goosky RS4 Venom
SAB Raw 420 SAB Kraken 580
Vcontrol EVO
Awatar użytkownika
Osa
Elita forum...
Posty: 903
Rejestracja: 18-01-2014
Lokalizacja: Józefów (ten koło Błonia)
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 44 razy

Postautor: Osa » 16 lip 2022, o 16:43

Spóźniłem sie w takim razie. Chciałem do modelu do gablotki.

Wysłane z mojego M2103K19G przy użyciu Tapatalka
KATANA X-Lite / Horus X10 S na EdgeTX
Pozdrawiam Adam
Awatar użytkownika
zborecque
Lider forum...
Posty: 1512
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 101 razy
Podziękowano: 112 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 1 paź 2022, o 11:24

Cześć,

Mi się niestety tydzień temu rozwalił jeden z moich Rapidów 520 (MS Composit), także jakby ktoś chciał to mogę odsprzedać drugiego co się ostał (80zł + wysyłka 15zł), lub odkupię od kogoś jak ma takiego jednego rapida ;-)
Łopaty kupiłem używane tu na forum, w zasadzie w stanie idealnym (z wyjątkiem drobnego nacięcia na białej części naklejki - które widać na foto) i latały u mnie przez cały czas w Gaui X5.
Łopata, nadal wg mnie jest w stanie idealnym. Wiadomo, że powierzchnia nie jest już idealnie gładka i widać jakieś tam ślady użytkowania, czyszczenia etc. Ale nie ma żadnych skaz, głębokich rys, otarć etc.
Po krecie nie było na niej żadnego śladu ziemi, ani uderzenia w inne części modelu.
Sorry za nieostre foto - tak mi fon zrobił, nie zauważyłem i schowałem łopatę od razu :-) Jakby kto chciał to zrobię najwyżej drugie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC | 2x TAROT 450 | 4x QUAD RACER | 2x ESA COMBAT more at my profile on ZBRC
Awatar użytkownika
Osa
Elita forum...
Posty: 903
Rejestracja: 18-01-2014
Lokalizacja: Józefów (ten koło Błonia)
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 44 razy

Postautor: Osa » 10 paź 2022, o 19:37

Ostała mi się samotna łopata do OMP M1.
I belka ogonowa.

Wysłane z mojego M2103K19G przy użyciu Tapatalka
KATANA X-Lite / Horus X10 S na EdgeTX
Pozdrawiam Adam
Awatar użytkownika
zborecque
Lider forum...
Posty: 1512
Rejestracja: 07-12-2014
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 101 razy
Podziękowano: 112 razy
Kontaktowanie:

Postautor: zborecque » 22 mar 2023, o 19:27

Mam jeszcze jedną szt. łopaty ALZRC 325 (do 450). Stan bardzo dobry jak na foto. Drobne otarcia od okucia, możliwe śladowe ilości kleju po taśmie wyważającej.
Oddam za 10 zł + wysyłka lub przygarnę podobną.

Nie mogę dodać żadnych zdjęć, ktoś wie o co chodzi?

[EDIT] a jeszcze spróbuję dodać przez TT

[EDIT2] O! działa! :)


ObrazekObrazekObrazek
GAUI X7 | GAUI X5 | Tarot 450 PRO DFC | 2x TAROT 450 | 4x QUAD RACER | 2x ESA COMBAT more at my profile on ZBRC
Awatar użytkownika
Bugaj
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 43
Rejestracja: 12-06-2022

Postautor: Bugaj » 20 gru 2023, o 14:43

Rapid 360 nówka na sprzedaż lub kupię jak ktoś ma na sprzedaż
Blade 360 cfx
Spektrum DX8

Wróć do „Supermarket - sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron