dxf-hobby.store

Wtyczki, kable, ładowanie pakietów, teorie prądowe i inne elektro-zagwostki.
Awatar użytkownika
LechuW
Elita forum...
Posty: 603
Rejestracja: 12-04-2017
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 32 razy
Podziękowano: 13 razy
Kontaktowanie:

Postautor: LechuW » 15 wrz 2022, o 12:37

Nie wiem czy ktoś już stąd zamawiał, ale mają dobre ceny.
https://dxf-hobby.store/

Opinie jak znalazłem w necie o DXF też dobre więc zamówiłem 5200 6s.

Magazyn w Hiszpanii, wysyłka do PL free.
Pozdrawiam,
Leszek
Goosky S2 Goosky RS4 Venom
SAB Raw 420 SAB Kraken 580
Vcontrol EVO
Awatar użytkownika
kwiatek
Elita forum...
Posty: 681
Rejestracja: 16-12-2016
Lokalizacja: solec kujawski
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 32 razy

Postautor: kwiatek » 7 sty 2023, o 15:46

I jak te pakiety możesz coś więcej powiedzieć o nich
Gaui x7 T-Rex 470 l taranis x lite pro
Awatar użytkownika
LechuW
Elita forum...
Posty: 603
Rejestracja: 12-04-2017
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 32 razy
Podziękowano: 13 razy
Kontaktowanie:

Postautor: LechuW » 8 sty 2023, o 14:53

Hmm nie wiem jak w locie bo pakiet 5200 50C dostałem w połowie października gdzie już nie było pogody na latanie, a pakiet 80c 5200 zamówiłem początkiem grudnia.
Oba naładowanie do pełna prądem 2C i rozładowane.
Pojemność deklarowana jest, wiec tu oszustwa nie ma.
Więcej będę mógł powiedzieć jak polatam ale to już jakoś wiosną.
Myśle ze będzie ok bo opinie w sieci są pozytywne.
Pozdrawiam,
Leszek
Goosky S2 Goosky RS4 Venom
SAB Raw 420 SAB Kraken 580
Vcontrol EVO
Awatar użytkownika
Stoliktomek
Domownik forum...
Posty: 256
Rejestracja: 20-10-2019
Lokalizacja: Imielin
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: Stoliktomek » 19 kwie 2023, o 12:33

Przekonałem się do zamówienia na próbę pakietów i póki co zadowolony być nie mogę, a wręcz czuję się zirytowany i odrobinę oszukany.

Samych pakietów nie zdążyłem jeszcze nawet wypróbować, problem pojawił się już na etapie zamówienia, wysyłki i odbioru paczki- zamówiłem 2 pary 2x6s 5200 80C z wysyłką z Hiszpanii - więc zamówiłem 4 pakiety a otrzymałem tylko 3 sztuki. Paczka dotarła po jakimś tygodniu.

Od 3 dni czekam na odpowiedź na maila co z tym faktem robić i jest totalna cisza. Co ciekawe - po zalogowaniu na sklepie nie istnieje nawet moje zamówienie, a jedyny wgląd jaki w nie mam to wchodząc przez link z maila.

Póki co zdecydowanie odradzam - jeśli w jakiś sposób zareagują i rozwiążą problem dam oczywiście znać.

A może orientuje się ktoś jak to jest z bezpieczeństwem płatności przez PayPal?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Vcontrol EVO
// M2 V2 // Goblin Raw 700 // Goblin Raw 580 // Goblin Raw 420 // Protos 700 Evoluzione // Goblin Fireball //
Awatar użytkownika
Carson
Faraon
Posty: 2201
Rejestracja: 22-05-2018
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Podziękował: 281 razy
Podziękowano: 112 razy

Postautor: Carson » 19 kwie 2023, o 12:49

Zalezy jaka forma. Paypal friends chyba nie jest w zaden sposob zabezpieczony przez walem na kupującym
Awatar użytkownika
LechuW
Elita forum...
Posty: 603
Rejestracja: 12-04-2017
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 32 razy
Podziękowano: 13 razy
Kontaktowanie:

Postautor: LechuW » 19 kwie 2023, o 13:09

2 razy od nich zamawiałem po 2 pakiety i wszystko było w porządku.
To pakowanie co otrzymałeś to jakaś fuszerka, do mnie trafiały zawsze zapakowane w dodatkowy karton jak należy.
Pozdrawiam,
Leszek
Goosky S2 Goosky RS4 Venom
SAB Raw 420 SAB Kraken 580
Vcontrol EVO
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 19 kwie 2023, o 13:27

Ale paypal friends nie służy do płacenia w sklepach, tylko jak np. aikus chce carsonowi opchnąć jakieś badziewie.. :)

A tak, zakładasz spór na paypalu i sprawę masz wygraną. to co napisałeś do tej pory już w zupełności wystarczy, żeby odzyskać kasę.
Im dłużej się nie odzywa sklep, tym lepiej dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Stoliktomek
Domownik forum...
Posty: 256
Rejestracja: 20-10-2019
Lokalizacja: Imielin
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: Stoliktomek » 19 kwie 2023, o 16:03

Po zgłoszeniu sporu do Paypal odpowiedz sprzedawcy była niemal natychmiastowa. Nie to co w przypadku pisania maili bezposrednio do sprzedawcy gdzie odpowiedzi nie ma nadal.
Wyliczył wagę przesyłki z 4 akumulatorami na 3,6 kg i taka też była zgłoszona w UPS, twierdzi, że POWINIENEM otrzymać 4 akumulatory. Wrzucił też zdjęcia "tej" paczki z jakiejś kamery monitoringu czy czegoś - mogła to być moja paczka - w worku z etykieta ale bez tej paskudnej taśmy pakunkowej. Zapakowane beznadziejnie jeśli do worka były wrzucone po prostu 4 pakiety, a tak chyba było skoro do mnie dotarł poklejony worek z 3...

Po kontakcie z UPS przyjęli moje zgłoszenie, ale dowiedziałem się, że nie jestem ich klientem - nadawcą i to nie jest moja rola żeby to rozstrzygać i ma się tym zająć sprzedający.

Odpowiedziałem sprzedawcy na paypal jak ja to widzę, wyjaśniłem stoją stronę i czekam na kolejną odpowiedz, poinformowałem też o zgłoszeniu w ups które to oni muszą zrobić.

Fakt jest taki, że dalej jestem niezadowolony. I to nie z pakietów - bo tych nie testowałem w żaden sposób a z obsługi klienta - na maila do nich w tej sprawie nie potrafią odpisać od 3 dni a wręcz odnoszę wrażenie, że moje zamówienie razem z tym mailem zniknęło z ich sklepu - nie potrafię go znaleźć po zalogowaniu w moich zamówieniach - proponują zrobić pierwsze...

Natomiast na spór przez Paypal reagują od razu.

Osobiście miałem kiedyś przeboje z banggod i akumualtorami, gdzie już dokładnie nie pamietam o co chodziło, ale chyba przyszedł uszkodzony. Podejście do klienta było podobne chodź ci przynajmniej odpisywali sami od siebie. Wtedy sytuacja wyglądała tak, że obiecali kolejny akumulator, po 2 miesiącach oczekiwania na niego sam sie upomniałem co z nim, to zdziwieni pytali czy mają wysyłać... Nie lubię przepłacać za pakiety, ale chińskie zakupy za kwoty większe niż 100zł to chyba nie na moje nerwy...

Mam tylko nadzieję, że spór się jakoś rozwiąże i w temacie samych pakietów będę mógł powiedzieć coś dobrego - ale to i tak nie szybko - 2 z 4 akumulatorów są dla znajomego, mi został 1 na którego bez drugiego do pary nawet nie mam modelu...No a przecież znajomy zamówił, zapłacił to i dostanie ode mnie co zamówił - może on coś szybciej polata ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Vcontrol EVO
// M2 V2 // Goblin Raw 700 // Goblin Raw 580 // Goblin Raw 420 // Protos 700 Evoluzione // Goblin Fireball //
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 19 kwie 2023, o 17:09

Stoliktomek pisze:Natomiast na spór przez Paypal reagują od razu.


No oczywiście bo to jest jedyny skuteczny bat na nich!!
NIe kupuję zasadniczo nigdzie za granicą jeśli nie mogę płacić przez PP.

I PAMIĘTAJ!!!! W żadnym razie nie daj się namówić na zamknięcie sporu na PP!! ZAmkniesz spór - przegrałeś. NIe możęsz drugi raz założyć sporu w tej samej sprawie.
Piłeczka po stronie sprzedawcy.
Tobie pakiet się należy jak psu micha, więc niech wyskakują z pakietu i Ci go biegusiem dosyłają, a sami niech sobie potem dochodzą swoich praw w UPS, bo UPS, jakkolwiek być może tutaj zjebał sprawę, ma rację - to nie Ty jesteś jego klientem tylko sprzedawca.
Tak działa ten świat i oni doskonale o tym wiedzą, a że przed Tobą będą grać na zwłokę i udawać, żę "ojej ojej, nie wiemy co się stało... jak to się stało i co tu teraz zrobić, ojej ojej" - to ich problem.
Ty dostaniesz pakiet, albo kasę. End of story.
Awatar użytkownika
Stoliktomek
Domownik forum...
Posty: 256
Rejestracja: 20-10-2019
Lokalizacja: Imielin
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: Stoliktomek » 11 maja 2023, o 16:04

No i rozwiniecie sytuacji.

Sprzedający w żaden sposób się nie poczuwa do winy, z firma kurierską wychodzi na to, ze tez nie ma zamiaru problemu rozwiązać.

Początkowo zalozylem przez paypal roszczenie i odrzucili mi je, ze względu na to, ze sprzedający przedstawił dokumenty wysyłkowe.

Następnie przekształciłem to w spor czy cokowliek innego, sami stwierdzili, ze zgłaszam źle i stwierdzili, ze zgłaszam znaczące niezgodności. Do dziś sprzedający miał czas na to żeby odpowiedzieć i temat olał. Dostałem informacje, ze zgodnie z tym co zgłosiłem do 5 dni otrzymam zwrot 123 dolarów czyli tyle ile chciałem.
Całe zamowienie kosztowało 241 dolarow wiec nie jest źle - mam pakiet w gratisie i wysyłkę, lecz dalej nie mam pakietów do latania…

Mam dylemat czy zamawiać u nich brakujący pakiet, czy nie sprzedać jednak tej jednej sztuki i nie kupić czegoś na miejscu.. muszę się namyślić.
Vcontrol EVO
// M2 V2 // Goblin Raw 700 // Goblin Raw 580 // Goblin Raw 420 // Protos 700 Evoluzione // Goblin Fireball //
Awatar użytkownika
mwx
Olimp forum
Posty: 7200
Rejestracja: 23-09-2016
Lokalizacja: Poznań West
Podziękował: 45 razy
Podziękowano: 619 razy
Kontaktowanie:

Postautor: mwx » 11 maja 2023, o 20:14

Musiałbyś chyba być szalony żeby zamówić tam jeszcze kiedykolwiek cokolwiek :swir:
Awatar użytkownika
Stoliktomek
Domownik forum...
Posty: 256
Rejestracja: 20-10-2019
Lokalizacja: Imielin
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: Stoliktomek » 12 maja 2023, o 16:43

mwx pisze:Musiałbyś chyba być szalony żeby zamówić tam jeszcze kiedykolwiek cokolwiek :swir:



Całkiem nie wykluczam, aczkolwiek na ten moment udało mi się sprzedać jeden zbędny pakiet, wiec zakupie coś innego
Vcontrol EVO
// M2 V2 // Goblin Raw 700 // Goblin Raw 580 // Goblin Raw 420 // Protos 700 Evoluzione // Goblin Fireball //

Wróć do „Prądownia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości